Egypt vs Russia Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Prijateljske Međunarodne - Sezona 2026 Prijateljske utakmice 1 (Nokaut faza)
Egypt vs Russia — Tačnost Prognoza za Prijateljske Međunarodne
Sezona 2026 · Prijateljske utakmice 1
Krajni Rezultat (1x2) →
+16.6% Znatno iznad proseka
+16.6% Znatno iznad proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+84.2% Znatno iznad proseka
-7.9% Blizu proseka
┊ 54.3% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
-7.1% Blizu proseka
+85.9% Znatno iznad proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
-17.9% Ispod proseka
-17.9% Ispod proseka
┊ 60.9% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
-100% Ispod proseka
+31.9% Znatno iznad proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Egypt i Russia na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za 3+ ili 0-2 golova kod tima Russia pogađaju sa 100% tačnosti — to je 85.9% iznad verovatnoće kladionica od 53.8%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Rezultat (P1) kod tima Egypt zaostaju 100% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Egypt vs Russia — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Egypt vs Russia. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 29% | |
| X | 23% | |
| 2 | 48% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 26% | 74% | 51% | 49% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 62% | 38% | 83% | 17% |
| 1 | 19% | |
| X | 38% | |
| 2 | 43% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 11% | 4% | 8% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 38% | 4% | 18% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 13% | 1% |
| 1 | 33% | |
| X | 7% | |
| 2 | 60% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 59% | 72% | 28% | |
| 26% | 74% | 56% | 44% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 90% | 10% | 97% | 3% | |
| 79% | 21% | 91% | 9% |
| 1-1 | 0-1 | 0-2 | 1-2 | 1-0 | 0-0 | 2-1 | 2-0 | 0-3 | 2-2 | 1-3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.7% | 10.2% | 9.1% | 8.1% | 8.0% | 7.4% | 6.4% | 5.1% | 5.0% | 4.4% | 3.8% |
| 1 | 29% | |
| X | 23% | |
| 2 | 48% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 26% | 74% | 51% | 49% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 62% | 38% | 83% | 17% |
| 1 | 19% | |
| X | 38% | |
| 2 | 43% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 11% | 4% | 8% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 38% | 4% | 18% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 13% | 1% |
| 1 | 33% | |
| X | 7% | |
| 2 | 60% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 41% | 59% | 72% | 28% | |
| 26% | 74% | 56% | 44% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 90% | 10% | 97% | 3% | |
| 79% | 21% | 91% | 9% |
| 1-1 | 0-1 | 0-2 | 1-2 | 1-0 | 0-0 | 2-1 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.7% | 10.2% | 9.1% | 8.1% | 8.0% | 7.4% | 6.4% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol