Karviná vs Sigma Olomouc Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Chance Liga - Sezona 2025/2026
Karviná vs Sigma Olomouc — Tačnost Prognoza za Chance Liga
Sezona 2025/2026 · Finale srednjeg plej-ofa
Krajni Rezultat (1x2) →
-5.4% Blizu proseka
+16.6% Znatno iznad proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+26.7% Znatno iznad proseka
-7.9% Blizu proseka
┊ 54.3% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+27.9% Znatno iznad proseka
-18.6% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+13.2% Znatno iznad proseka
+23.4% Znatno iznad proseka
┊ 60.8% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
-1.1% Blizu proseka
+15.6% Znatno iznad proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Karviná i Sigma Olomouc na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za 3+ ili 0-2 golova kod tima Karviná pogađaju sa 69% tačnosti — to je 27.9% iznad verovatnoće kladionica od 53.8%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za 3+ ili 0-2 golova kod tima Sigma Olomouc zaostaju 18.6% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Karviná vs Sigma Olomouc — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Karviná vs Sigma Olomouc. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 39% | |
| X | 27% | |
| 2 | 35% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 23% | 77% | 47% | 53% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 60% | 40% | 83% | 17% |
| 1 | 30% | |
| X | 41% | |
| 2 | 29% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 21% | 6% | 13% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 19% | 7% | 13% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 15% | 3% |
| 1 | 46% | |
| X | 6% | |
| 2 | 47% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 73% | 60% | 40% | |
| 29% | 71% | 63% | 37% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 84% | 16% | 95% | 5% | |
| 85% | 15% | 96% | 5% |
| 1-1 | 2-1 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 2-2 | 2-0 | 0-2 | 3-1 | 1-3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.3% | 9.0% | 8.7% | 8.5% | 8.1% | 6.4% | 6.3% | 6.1% | 5.3% | 4.0% | 3.5% |
| 1 | 39% | |
| X | 27% | |
| 2 | 35% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 23% | 77% | 47% | 53% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 60% | 40% | 83% | 17% |
| 1 | 30% | |
| X | 41% | |
| 2 | 29% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 21% | 6% | 13% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 19% | 7% | 13% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 15% | 3% |
| 1 | 46% | |
| X | 6% | |
| 2 | 47% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 73% | 60% | 40% | |
| 29% | 71% | 63% | 37% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 84% | 16% | 95% | 5% | |
| 85% | 15% | 96% | 5% |
| 1-1 | 2-1 | 1-0 | 1-2 | 0-1 | 0-0 | 2-2 | 2-0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.3% | 9.0% | 8.7% | 8.5% | 8.1% | 6.4% | 6.3% | 6.1% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Karviná vs Sigma Olomouc — Forma Prognoza i Nizovi
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Karviná na tržištu 3+ ili 0-2 golova, sa 5 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.