Peñarol vs Corinthians Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Kopa Libertadores - Sezona 2026 Grupna faza (Grupna faza) (Kolo 5)
Peñarol vs Corinthians — Tačnost Prognoza za Kopa Libertadores
Sezona 2026 · Kolo 5 · Grupna faza
Krajni Rezultat (1x2) →
+75.2% Znatno iznad proseka
-41.6% Ispod proseka
┊ 42.8% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+38.4% Znatno iznad proseka
-53.9% Ispod proseka
┊ 54.2% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+85.9% Znatno iznad proseka
+39.4% Znatno iznad proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+63.1% Znatno iznad proseka
+63.1% Znatno iznad proseka
┊ 61.3% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
+97.9% Znatno iznad proseka
-34% Ispod proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Peñarol i Corinthians na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Rezultat (P1) kod tima Corinthians pogađaju sa 75% tačnosti — to je 97.9% iznad verovatnoće kladionica od 37.9%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Oba tima daju gol kod tima Peñarol zaostaju 53.9% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Peñarol vs Corinthians — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Peñarol vs Corinthians. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 35% | |
| X | 28% | |
| 2 | 37% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 31% | 69% | 57% | 43% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 67% | 33% | 88% | 12% |
| 1 | 27% | |
| X | 48% | |
| 2 | 24% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 20% | 5% | 15% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 18% | 5% | 14% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 20% | 2% |
| 1 | 43% | |
| X | 10% | |
| 2 | 47% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 67% | 68% | 32% | |
| 32% | 68% | 67% | 33% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 89% | 11% | 97% | 3% | |
| 87% | 13% | 96% | 4% |
| 1-1 | 0-1 | 1-0 | 0-0 | 1-2 | 2-1 | 2-0 | 0-2 | 2-2 | 1-3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.1% | 10.9% | 10.8% | 9.6% | 8.0% | 7.4% | 6.3% | 6.2% | 4.6% | 3.3% |
| 1 | 35% | |
| X | 28% | |
| 2 | 37% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 31% | 69% | 57% | 43% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 67% | 33% | 88% | 12% |
| 1 | 27% | |
| X | 48% | |
| 2 | 24% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 20% | 5% | 15% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 18% | 5% | 14% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 20% | 2% |
| 1 | 43% | |
| X | 10% | |
| 2 | 47% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 33% | 67% | 68% | 32% | |
| 32% | 68% | 67% | 33% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 89% | 11% | 97% | 3% | |
| 87% | 13% | 96% | 4% |
| 1-1 | 0-1 | 1-0 | 0-0 | 1-2 | 2-1 | 2-0 | 0-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.1% | 10.9% | 10.8% | 9.6% | 8.0% | 7.4% | 6.3% | 6.2% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Peñarol vs Corinthians — Forma Prognoza i Nizovi
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Corinthians na tržištu 3+ ili 0-2 golova, sa 4 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.