Vasco da Gama vs Barracas Central Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Kopa Sudamerikana - Sezona 2026 Grupna faza (Grupna faza) (Kolo 6)
Vasco da Gama vs Barracas Central — Tačnost Prognoza za Kopa Sudamerikana
Sezona 2026 · Kolo 6 · Grupna faza
Krajni Rezultat (1x2) →
-41.7% Ispod proseka
-41.7% Ispod proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+38.1% Znatno iznad proseka
-7.9% Blizu proseka
┊ 54.3% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
-7.1% Blizu proseka
+39.4% Znatno iznad proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+64.5% Znatno iznad proseka
+64.5% Znatno iznad proseka
┊ 60.8% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
-34% Ispod proseka
+97.9% Znatno iznad proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Vasco da Gama i Barracas Central na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Rezultat (P1) kod tima Barracas Central pogađaju sa 75% tačnosti — to je 97.9% iznad verovatnoće kladionica od 37.9%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Vasco da Gama zaostaju 41.7% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Vasco da Gama vs Barracas Central — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Vasco da Gama vs Barracas Central. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 59% | |
| X | 24% | |
| 2 | 17% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 31% | 69% | 56% | 44% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 69% | 32% | 87% | 13% |
| 1 | 48% | |
| X | 40% | |
| 2 | 13% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 40% | 5% | 21% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 6% | 3% | 6% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 1% | 15% | 3% |
| 1 | 69% | |
| X | 9% | |
| 2 | 22% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 80% | 52% | 48% | |
| 52% | 48% | 84% | 16% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 77% | 23% | 91% | 9% | |
| 96% | 4% | 99% | 1% |
| 1-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 3-0 | 0-1 | 3-1 | 1-2 | 2-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.8% | 11.8% | 11.1% | 9.5% | 9.3% | 7.1% | 6.5% | 4.9% | 4.8% | 3.0% |
| 1 | 59% | |
| X | 24% | |
| 2 | 17% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 31% | 69% | 56% | 44% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 69% | 32% | 87% | 13% |
| 1 | 48% | |
| X | 40% | |
| 2 | 13% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 40% | 5% | 21% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 6% | 3% | 6% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 1% | 15% | 3% |
| 1 | 69% | |
| X | 9% | |
| 2 | 22% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 20% | 80% | 52% | 48% | |
| 52% | 48% | 84% | 16% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 77% | 23% | 91% | 9% | |
| 96% | 4% | 99% | 1% |
| 1-0 | 2-0 | 1-1 | 2-1 | 0-0 | 3-0 | 0-1 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.8% | 11.8% | 11.1% | 9.5% | 9.3% | 7.1% | 6.5% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Vasco da Gama vs Barracas Central — Forma Prognoza i Nizovi
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Vasco da Gama na tržištu 4+ ili 0-3 golova, sa 4 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.