Olimpia vs Audax Italiano Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Kopa Sudamerikana - Sezona 2026 Grupna faza (Grupna faza) (Kolo 6)
Olimpia vs Audax Italiano — Tačnost Prognoza za Kopa Sudamerikana
Sezona 2026 · Kolo 6 · Grupna faza
Krajni Rezultat (1x2) →
+39.9% Znatno iznad proseka
-6.8% Blizu proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
-63.2% Ispod proseka
+10.5% Znatno iznad proseka
┊ 54.3% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+11.5% Znatno iznad proseka
-62.8% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+64.5% Znatno iznad proseka
+64.5% Znatno iznad proseka
┊ 60.8% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
+5.5% Iznad proseka
-100% Ispod proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Olimpia i Audax Italiano na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za 4+ ili 0-3 golova kod tima Olimpia pogađaju sa 100% tačnosti — to je 64.5% iznad verovatnoće kladionica od 60.8%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Rezultat (P1) kod tima Audax Italiano zaostaju 100% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Olimpia vs Audax Italiano — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Olimpia vs Audax Italiano. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 51% | |
| X | 25% | |
| 2 | 24% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 28% | 72% | 53% | 47% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 65% | 35% | 86% | 15% |
| 1 | 37% | |
| X | 44% | |
| 2 | 19% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 31% | 5% | 20% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 11% | 4% | 9% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 15% | 3% |
| 1 | 60% | |
| X | 8% | |
| 2 | 32% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 78% | 54% | 46% | |
| 42% | 58% | 76% | 24% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 79% | 21% | 92% | 8% | |
| 92% | 8% | 98% | 2% |
| 1-0 | 1-1 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 1-2 | 3-0 | 3-1 | 2-2 | 0-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.1% | 11.9% | 9.7% | 9.4% | 8.2% | 7.5% | 6.1% | 5.0% | 4.7% | 4.2% | 3.3% |
| 1 | 51% | |
| X | 25% | |
| 2 | 24% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 28% | 72% | 53% | 47% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 65% | 35% | 86% | 15% |
| 1 | 37% | |
| X | 44% | |
| 2 | 19% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 31% | 5% | 20% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 11% | 4% | 9% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 15% | 3% |
| 1 | 60% | |
| X | 8% | |
| 2 | 32% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 22% | 78% | 54% | 46% | |
| 42% | 58% | 76% | 24% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 79% | 21% | 92% | 8% | |
| 92% | 8% | 98% | 2% |
| 1-0 | 1-1 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 1-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.1% | 11.9% | 9.7% | 9.4% | 8.2% | 7.5% | 6.1% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Olimpia vs Audax Italiano — Forma Prognoza i Nizovi
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Olimpia na tržištu 4+ ili 0-3 golova, sa 5 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.