1. FC Volendam vs Jong FC Utrecht

FC Volendam vs Jong FC Utrecht Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje

Eerste Divisie - Sezona 2026/2027 (Kolo 12)

Ubojit napad

FC Volendam daje više golova nego što šanse (xG) obično donesu

+5golova više nego što šanse (xG) obećavaju u poslednjih 10

80% timova koji daju ovoliko više golova od svojih šansi dalo je manje golova u narednih 10 utakmica.

Kladionice na početku: FC Volendam 54% za pobeduJong FC Utrecht 25%

FC Volendam vs Jong FC Utrecht prognoza rezultata

Eerste Divisie

Golovi koje očekujemo od svakog tima, ne tačan rezultat: na osnovu šansi oba tima, procene kladionica i stvarnih golova ovde.

Izjednačeni pred golom

Ukupno 3.5 golova, malo iznad proseka (Eerste Divisie: 3.3).

očekivani golovi

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Gledamo koliko je šansi (xG) svaki tim stvorio i dozvolio u poslednjim utakmicama u ovoj ligi, šta su kladionice očekivale od tih utakmica i koliko je golova stvarno palo. Zatim to poredimo sa brojem golova koje domaćini i gosti ovde obično daju.

Koliko pogađa? Od jula 2025. naši brojevi su 7% bliži stvarnim golovima nego sam prosek lige.

Kako merimo →
Pogledajte AI fudbalske prognoze i statistiku za meč FC Volendam vs Jong FC Utrecht: verovatnoće našeg modela pored kvota kladionica na svakom tržištu, koliko često su slične prognoze prolazile i trenutnu formu oba tima.

FC Volendam vs Jong FC Utrecht — naš model naspram kvota kladionica

Poređenje sa kvotama · Eerste Divisie

Za svako tržište: verovatnoća našeg modela za ovu utakmicu, verovatnoća kladionica iz poslednjih kvota pre početka (bez marže), da li se slažu i koliko su često ovakve naše prognoze prolazile u poslednjih 12 meseci. Kad se ne slažu, kvote kladionica su se obično pokazale kao bolji putokaz.

Kako se čita

verovatnoća našeg modelaverovatnoća kladionicaSlaže seNe slaže setip našeg modela je / nije favorit kladionicaUčinak: završene utakmice iz poslednjih 12 meseci
Konačan ishod →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

FC Volendam pobeđuje

Naš model 51%Kladionice 54%

Naš učinak

U 2.470 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 50–55%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 54,7% slučajeva (kladionice su davale 55,1%).

GG (oba tima daju gol) →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

GG — oba tima daju gol

Naš model 65%Kladionice 66%

Naš učinak

U 404 utakmice iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 65–70%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 61,9% slučajeva (kladionice su davale 65,3%).

Više/Manje 2.5 gola →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

3+ golova

Naš model 68%Kladionice 68%

Naš učinak

U 1.156 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 65–70%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 68,1% slučajeva (kladionice su davale 66,8%).

Više/Manje 3.5 gola →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

0-3 gola

Naš model 54%Kladionice 54%

Naš učinak

U 282 utakmice iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 50–55%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 57,8% slučajeva (kladionice su davale 57,7%).

Prvo poluvreme →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

FC Volendam vodi na poluvremenu

Naš model 40%Kladionice 41%

Naš učinak

U 6.652 utakmice iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 40–45%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 44,7% slučajeva (kladionice su davale 44,2%).

FC Volendam: golovi →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

FC Volendam 2+ gola

Naš model 58%Kladionice 63%

Naš učinak

U 3.465 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 55–60%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 61,6% slučajeva (kladionice su davale 61,1%).

Jong FC Utrecht: golovi →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

Jong FC Utrecht 0-1 gol

Naš model 63%Kladionice 63%

Naš učinak

U 2.652 utakmice iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 60–65%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 63,3% slučajeva (kladionice su davale 63,8%).

Kvote: poslednje pre početka utakmice. Učinak se računa po završnim kvotama.

FC Volendam vs Jong FC Utrecht — AI Prognoze i Verovatnoće po Tržištima

Ispod su naše AI prognoze za meč FC Volendam vs Jong FC Utrecht. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.

LIVE
FC VolendamFC Volendam3
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht1

Pobednik

1 51%

GG*

Da 65%

Tačan Rezultat

1-1 09%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 68%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 56%

Kraj meča

151%
X23%
226%

Ukupno golova

<1.5>1.5<2.5>2.5
FT13%87%32%68%
<3.5>3.5<4.5>4.5
FT44%56%70%30%

Tim — ukupno golova

<0.5>0.5<1.5>1.5
FC Volendam17%83%42%58%
Jong FC Utrecht35%65%63%37%
<2.5>2.5<3.5>3.5
FC Volendam67%33%84%16%
Jong FC Utrecht85%15%95%5%

Prvo pol.

140%
X35%
225%

Prvi Daje Gol

156%
X3%
241%

Poluvreme/Kraj

1-1

32%

X-1

15%

2-2

14%

X-X

12%

X-2

8%

2-X

6%

1-X

5%

2-1

5%

1-2

3%

Tačan Rezultat

1-1

9.5%

2-1

8.8%

2-2

7.2%

1-2

7.0%

3-1

6.3%

1-0

6.0%

2-0

5.7%

3-0

4.6%

3-2

4.1%

0-1

4.0%

0-0

3.3%

2-3

3.1%

1-3

3.0%

*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)

*GG - Oba tima daju gol

FC Volendam vs Jong FC Utrecht: napad vs odbrana

Eerste Divisie

Šanse koje oba tima stvaraju i dozvoljavaju po utakmici, pored ostatka lige, merene našim xG modelom.

Kako se čita

ostali timovi (Eerste Divisie)prosek ligeposlednjih 10 utakmica

↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)

Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →

  • FC VolendamFC Volendam: slab napad, slaba odbrana (1.43 xG, 1.88 xGA po utakmici)
  • Jong FC UtrechtJong FC Utrecht: slab napad, slaba odbrana (1.35 xG, 1.91 xGA)

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.

Kako merimo →

FC Volendam vs Jong FC Utrecht: forma i faktor sreće

Eerste Divisie

Da li svaki tim uzima više ili manje bodova nego što njegove šanse obično donesu.

Kako se čita

koliko šanse obično donesuvan normalnog raspona (±4)poslednjih 10 utakmica (Eerste Divisie)

Rezultati oba tima u skladu sa šansama

  • FC Volendam
    FC VolendamKladionice: 54% za pobedu na početku utakmice.Ubojit napad · +5 golova
    +3.9
  • Jong FC Utrecht
    Jong FC UtrechtKladionice: 25% za pobedu na početku utakmice.
    −2.6

Poslednjih 5 utakmica

FC VolendamFC Volendam
N
P
I
P
I
8. na tabeli
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
I
I
I
P
P
20. na tabeli
P
N
I
Poslednjih 5 Utakmica

Rang snage: FC Volendam 10. od 20 · Jong FC Utrecht 15. od 20

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.

Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.

Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.

Rang snage: 20 timova ove sezone rangiramo po tome koliko im je napad bolji od odbrane, na osnovu šansi (xG), kvota i golova. Da li radi? Iz prve polovine sezone ovaj rang je bolje najavio drugu polovinu nego tabela.

Kako merimo →

FC Volendam vs Jong FC Utrecht: 3+ golova i GG?

Eerste Divisie

Koliko često je u skorašnjim ligaškim utakmicama svakog tima bilo 3+ golova i GG.

Kako se čita

utakmica u kojoj se desiloprosek ligeposlednjih 10 (Eerste Divisie)GG = oba tima su dala gol

Na utakmicama tima Jong FC Utrecht češće od proseka oba tima daju gol (Eerste Divisie: 64%), a kod tima FC Volendam ređe.

3+ golovaliga 65%
FC Volendam5 od 10
Jong FC Utrecht9 od 10
GGliga 64%
FC Volendam5 od 10
Jong FC Utrecht9 od 10

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Za svaki tim uzimamo poslednjih 10 utakmica u ovom takmičenju iz poslednjih 12 meseci (manje ako ih nije odigrao 10) i brojimo koliko je imalo 3+ golova, a koliko GG (oba tima dala gol). Brojka za ligu je iz svih 372 utakmica odigranih ovde u poslednjih 12 meseci.

Kako merimo →

FC Volendam vs Jong FC Utrecht: korneri, kartoni i minuti golova

Eerste Divisie

Korneri i kartoni svakog tima po utakmici i kada daje i prima golove, iz njegovih skorašnjih ligaških utakmica.

Kako se čita

prosek ligeposlednjih 10 u ligi · korneri i kartoni po utakmiciPro · besplatno za sada

Jong FC Utrecht daje golove rano

FC Volendam

Jong FC Utrecht

4.0

Korneri za · liga 5.3

4.3

7.2

Korneri protiv · liga 5.3

6.4

1.9

Kartoni · liga 1.7

1.5

1.5

Kartoni rivala · liga 1.7

1.5

43%

Golovi pre poluvremena · liga 44%

56%

24%

Golovi posle 75. minuta · liga 25%

13%

40%

Primljeni pre poluvremena · liga 44%

52%

20%

Primljeni posle 75. minuta · liga 25%

13%

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Koristimo poslednjih 10 utakmica svakog tima ovde. Korneri i kartoni računaju se samo iz utakmica sa tim podacima, a minuti golova samo iz utakmica sa pouzdanim minutima, pa neki timovi imaju manje od 10. Poredimo sa celom ligom u poslednjih 12 meseci.

Kako merimo →

Bilans naših prognoza

Naših poslednjih 5 prognoza za utakmice svakog tima, po tržištu.

Konačan ishod

FC VolendamFC Volendam
4/5
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
3/5

GG (oba tima daju gol)

FC VolendamFC Volendam
3/5
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
5/5

Više/Manje 2.5 gola

FC VolendamFC Volendam
2/5
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
5/5

Više/Manje 3.5 gola

FC VolendamFC Volendam
3/5
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
2/5

Prvo poluvreme

FC VolendamFC Volendam
3/5
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
1/5

Tačan rezultat

FC VolendamFC Volendam
0/5
Jong FC UtrechtJong FC Utrecht
1/5
tačna prognozanetačna prognoza

Preporučeni Partneri

Rezultati Fudbalskih Utakmica Uživo