Pafos FC vs APOEL Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
1. Divizija - Sezona 2025/2026 (Kolo 10)
Paphos vs APOEL — Tačnost Prognoza za 1. Divizija
Sezona 2025/2026 · Kolo 10 · Šampionska runda
Krajni Rezultat (1x2) →
+37.1% Znatno iznad proseka
+16.6% Znatno iznad proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
-2.4% Blizu proseka
-2.4% Blizu proseka
┊ 54.2% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
-7.1% Blizu proseka
-23.4% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+20.1% Znatno iznad proseka
+20.1% Znatno iznad proseka
┊ 61.2% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
-14.7% Ispod proseka
+31.6% Znatno iznad proseka
┊ 38% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Paphos i APOEL na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima APOEL pogađaju sa 59% tačnosti — to je 37.1% iznad verovatnoće kladionica od 42.9%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za 3+ ili 0-2 golova kod tima Paphos zaostaju 23.4% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Paphos vs APOEL — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Paphos vs APOEL. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 51% | |
| X | 25% | |
| 2 | 23% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 25% | 75% | 50% | 50% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 63% | 37% | 85% | 15% |
| 1 | 39% | |
| X | 40% | |
| 2 | 20% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 33% | 6% | 18% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 12% | 5% | 8% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 15% | 4% |
| 1 | 57% | |
| X | 7% | |
| 2 | 36% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 79% | 53% | 47% | |
| 40% | 60% | 75% | 25% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 78% | 22% | 92% | 8% | |
| 92% | 8% | 98% | 2% |
| 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 1-2 | 3-0 | 2-2 | 3-1 | 0-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.1% | 11.6% | 10.5% | 8.7% | 7.1% | 6.7% | 6.2% | 5.1% | 5.0% | 4.9% | 3.4% |
| 1 | 51% | |
| X | 25% | |
| 2 | 23% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 25% | 75% | 50% | 50% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 63% | 37% | 85% | 15% |
| 1 | 39% | |
| X | 40% | |
| 2 | 20% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 33% | 6% | 18% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 12% | 5% | 8% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 15% | 4% |
| 1 | 57% | |
| X | 7% | |
| 2 | 36% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 79% | 53% | 47% | |
| 40% | 60% | 75% | 25% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 78% | 22% | 92% | 8% | |
| 92% | 8% | 98% | 2% |
| 1-1 | 1-0 | 2-1 | 2-0 | 0-0 | 0-1 | 1-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.1% | 11.6% | 10.5% | 8.7% | 7.1% | 6.7% | 6.2% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Paphos vs APOEL — Forma Prognoza i Nizovi
Paphos ima 3 pobeda, 2 remija i 0 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 4. mesto na tabeli. APOEL ima 3 pobeda, 0 remija i 2 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 5. mesto na tabeli. Paphos ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 4. mesto na tabeli. APOEL ima 1 pobeda, 1 remija i 3 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 5. mesto na tabeli.
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita APOEL na tržištu Krajni Rezultat (1x2), sa 3 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.