Nigeria vs Zimbabwe Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Prijateljske Međunarodne - Sezona 2026 Prijateljske utakmice 1 (Nokaut faza)
Nigeria vs Zimbabwe — Tačnost Prognoza za Prijateljske Međunarodne
Sezona 2026 · Prijateljske utakmice 1
Krajni Rezultat (1x2) →
+133.6% Znatno iznad proseka
-100% Ispod proseka
┊ 42.8% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
-100% Ispod proseka
-100% Ispod proseka
┊ 54.2% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+85.9% Znatno iznad proseka
-100% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+63.7% Znatno iznad proseka
-18.2% Ispod proseka
┊ 61.1% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
-100% Ispod proseka
-100% Ispod proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Nigeria i Zimbabwe na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Zimbabwe pogađaju sa 100% tačnosti — to je 133.6% iznad verovatnoće kladionica od 42.8%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Nigeria zaostaju 100% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Nigeria vs Zimbabwe — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Nigeria vs Zimbabwe. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 57% | |
| X | 26% | |
| 2 | 17% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 37% | 63% | 63% | 37% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 73% | 27% | 91% | 9% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 77% | 56% | 44% | |
| 54% | 46% | 86% | 14% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 81% | 19% | 94% | 6% | |
| 97% | 3% | 100% | 0% |
| 1-0 | 2-0 | 0-0 | 1-1 | 2-1 | 0-1 | 3-0 | 3-1 | 1-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.2% | 12.7% | 11.7% | 11.5% | 8.5% | 7.7% | 6.3% | 4.2% | 3.9% |
| 1 | 57% | |
| X | 26% | |
| 2 | 17% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 37% | 63% | 63% | 37% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 73% | 27% | 91% | 9% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 23% | 77% | 56% | 44% | |
| 54% | 46% | 86% | 14% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 81% | 19% | 94% | 6% | |
| 97% | 3% | 100% | 0% |
| 1-0 | 2-0 | 0-0 | 1-1 | 2-1 | 0-1 | 3-0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.2% | 12.7% | 11.7% | 11.5% | 8.5% | 7.7% | 6.3% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol