Sporting Delhi vs Inter Kashi Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
Indijska Superliga - Sezona 2025/2026 (Kolo 12)
Sporting Delhi vs Inter Kashi — Tačnost Prognoza za Indijska Superliga
Sezona 2025/2026 · Kolo 12 · Regularna sezona
Krajni Rezultat (1x2) →
-53.4% Ispod proseka
+86.5% Znatno iznad proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+10.7% Znatno iznad proseka
+10.7% Znatno iznad proseka
┊ 54.2% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+48.7% Znatno iznad proseka
-25.7% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+30.7% Znatno iznad proseka
+30.7% Znatno iznad proseka
┊ 61.2% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
+5.3% Iznad proseka
+31.6% Znatno iznad proseka
┊ 38% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Sporting Delhi i Inter Kashi na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Inter Kashi pogađaju sa 80% tačnosti — to je 86.5% iznad verovatnoće kladionica od 42.9%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Sporting Delhi zaostaju 53.4% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Sporting Delhi vs Inter Kashi — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Sporting Delhi vs Inter Kashi. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 38% | |
| X | 27% | |
| 2 | 35% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 27% | 73% | 52% | 48% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 64% | 36% | 86% | 14% |
| 1 | 29% | |
| X | 45% | |
| 2 | 26% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 21% | 5% | 15% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 19% | 5% | 13% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 16% | 3% |
| 1 | 51% | |
| X | 8% | |
| 2 | 41% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 71% | 63% | 37% | |
| 31% | 69% | 66% | 34% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 86% | 14% | 95% | 5% | |
| 87% | 13% | 96% | 4% |
| 1-1 | 1-0 | 0-1 | 2-1 | 1-2 | 0-0 | 2-0 | 0-2 | 2-2 | 3-1 | 1-3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.5% | 9.8% | 9.7% | 8.7% | 8.3% | 7.9% | 6.6% | 5.4% | 5.1% | 3.5% | 3.4% |
| 1 | 38% | |
| X | 27% | |
| 2 | 35% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 27% | 73% | 52% | 48% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 64% | 36% | 86% | 14% |
| 1 | 29% | |
| X | 45% | |
| 2 | 26% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 21% | 5% | 15% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 19% | 5% | 13% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 16% | 3% |
| 1 | 51% | |
| X | 8% | |
| 2 | 41% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 29% | 71% | 63% | 37% | |
| 31% | 69% | 66% | 34% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 86% | 14% | 95% | 5% | |
| 87% | 13% | 96% | 4% |
| 1-1 | 1-0 | 0-1 | 2-1 | 1-2 | 0-0 | 2-0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.5% | 9.8% | 9.7% | 8.7% | 8.3% | 7.9% | 6.6% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Sporting Delhi vs Inter Kashi — Forma Prognoza i Nizovi
Inter Kashi ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 10. mesto na tabeli. Sporting Delhi ima 1 pobeda, 2 remija i 2 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 11. mesto na tabeli.
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Inter Kashi na tržištu Krajni Rezultat (1x2), sa 5 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.