Kawasaki Frontale vs Machida Zelvia Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
J-Liga - Sezona 2026 (Kolo 17)
Kawasaki Frontale vs Machida Zelvia — Tačnost Prognoza za J-Liga
Sezona 2026 · Kolo 17 · Grupna faza
Krajni Rezultat (1x2) →
+31.2% Znatno iznad proseka
-27% Ispod proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
-7.9% Blizu proseka
-7.9% Blizu proseka
┊ 54.3% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+16.2% Znatno iznad proseka
-18.6% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+23.2% Znatno iznad proseka
+23.2% Znatno iznad proseka
┊ 60.9% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
+31.9% Znatno iznad proseka
+15.6% Znatno iznad proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Kawasaki Frontale i Machida Zelvia na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Rezultat (P1) kod tima Kawasaki Frontale pogađaju sa 50% tačnosti — to je 31.9% iznad verovatnoće kladionica od 37.9%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Machida Zelvia zaostaju 27% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Kawasaki Frontale vs Machida Zelvia — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Kawasaki Frontale vs Machida Zelvia. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 33% | |
| X | 27% | |
| 2 | 40% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 24% | 76% | 47% | 53% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 60% | 40% | 84% | 16% |
| 1 | 25% | |
| X | 45% | |
| 2 | 31% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 17% | 6% | 12% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 22% | 5% | 15% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 16% | 3% |
| 1 | 42% | |
| X | 7% | |
| 2 | 51% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 69% | 65% | 35% | |
| 26% | 74% | 58% | 42% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 86% | 14% | 96% | 4% | |
| 83% | 17% | 94% | 6% |
| 1-1 | 1-2 | 0-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 0-2 | 2-2 | 2-0 | 1-3 | 3-1 | 0-3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.1% | 9.5% | 8.6% | 8.2% | 7.5% | 7.1% | 6.6% | 6.0% | 4.8% | 4.5% | 3.4% | 3.0% |
| 1 | 33% | |
| X | 27% | |
| 2 | 40% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 24% | 76% | 47% | 53% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 60% | 40% | 84% | 16% |
| 1 | 25% | |
| X | 45% | |
| 2 | 31% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 17% | 6% | 12% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 22% | 5% | 15% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 16% | 3% |
| 1 | 42% | |
| X | 7% | |
| 2 | 51% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 31% | 69% | 65% | 35% | |
| 26% | 74% | 58% | 42% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 86% | 14% | 96% | 4% | |
| 83% | 17% | 94% | 6% |
| 1-1 | 1-2 | 0-1 | 1-0 | 2-1 | 0-0 | 0-2 | 2-2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.1% | 9.5% | 8.6% | 8.2% | 7.5% | 7.1% | 6.6% | 6.0% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Kawasaki Frontale vs Machida Zelvia — Forma Prognoza i Nizovi
Machida Zelvia ima 4 pobeda, 1 remija i 0 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 3. mesto na tabeli. Kawasaki Frontale ima 2 pobeda, 0 remija i 3 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 6. mesto na tabeli.
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Kawasaki Frontale na tržištu Krajni Rezultat (1x2), sa 5 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.