Sporting Gijón vs Almería Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
La Liga 2 - Sezona 2025/2026 (Kolo 41)
Sporting Gijón vs Almería — Tačnost Prognoza za La Liga 2
Sezona 2025/2026 · Kolo 41 · Regularna sezona
Krajni Rezultat (1x2) →
+43.7% Znatno iznad proseka
+37.9% Znatno iznad proseka
┊ 42.8% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+13.5% Znatno iznad proseka
-0.7% Blizu proseka
┊ 54.2% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+4.8% Iznad proseka
-19% Ispod proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+17.5% Znatno iznad proseka
-7.7% Blizu proseka
┊ 61.1% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
+8.2% Iznad proseka
+21.9% Znatno iznad proseka
┊ 37.9% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Sporting Gijón i Almería na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Sporting Gijón pogađaju sa 62% tačnosti — to je 43.7% iznad verovatnoće kladionica od 42.8%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za 3+ ili 0-2 golova kod tima Almería zaostaju 19% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Sporting Gijón vs Almería — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Sporting Gijón vs Almería. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 40% | |
| X | 27% | |
| 2 | 33% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 27% | 73% | 51% | 49% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 63% | 37% | 86% | 14% |
| 1 | 32% | |
| X | 43% | |
| 2 | 24% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 24% | 6% | 15% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 17% | 5% | 12% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 16% | 3% |
| 1 | 51% | |
| X | 8% | |
| 2 | 42% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 73% | 61% | 39% | |
| 33% | 67% | 67% | 33% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 84% | 16% | 95% | 5% | |
| 88% | 12% | 97% | 3% |
| 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | 0-0 | 2-0 | 2-2 | 0-2 | 3-1 | 1-3 | 3-0 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.4% | 10.3% | 9.0% | 8.7% | 7.8% | 7.7% | 6.7% | 5.5% | 5.2% | 4.0% | 3.2% | 3.1% |
| 1 | 40% | |
| X | 27% | |
| 2 | 33% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 27% | 73% | 51% | 49% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 63% | 37% | 86% | 14% |
| 1 | 32% | |
| X | 43% | |
| 2 | 24% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 24% | 6% | 15% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 17% | 5% | 12% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 3% | 16% | 3% |
| 1 | 51% | |
| X | 8% | |
| 2 | 42% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 27% | 73% | 61% | 39% | |
| 33% | 67% | 67% | 33% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 84% | 16% | 95% | 5% | |
| 88% | 12% | 97% | 3% |
| 1-1 | 1-0 | 2-1 | 0-1 | 1-2 | 0-0 | 2-0 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.4% | 10.3% | 9.0% | 8.7% | 7.8% | 7.7% | 6.7% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Sporting Gijón vs Almería — Forma Prognoza i Nizovi
Almería ima 3 pobeda, 1 remija i 1 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 3. mesto na tabeli. Sporting Gijón ima 1 pobeda, 0 remija i 4 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 13. mesto na tabeli.