1. Volos NFC vs Panathinaikos

Volos NFC vs Panathinaikos Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje

Super Liga - Sezona 2026/2027 (Kolo 8)

Jurnjava za rezultatom

Volos NFC prima prvi gol u 8 od poslednjih 10 (liga 45%).

8/10Prima prvi gol · Volos NFC
Kladionice: Volos NFC 10% za pobeduPanathinaikos 71%

Volos NFC vs Panathinaikos prognoza rezultata

Super Liga

Golovi koje očekujemo od svakog tima, ne tačan rezultat: na osnovu šansi oba tima, procene kladionica i stvarnih golova ovde.

Panathinaikos bi trebalo da stvori jasno više

Ukupno 2.7 golova, malo iznad proseka (Super Liga: 2.5).

očekivani golovi

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Gledamo koliko je šansi (xG) svaki tim stvorio i dozvolio u poslednjim utakmicama u ovoj ligi, šta su kladionice očekivale od tih utakmica i koliko je golova stvarno palo. Zatim to poredimo sa brojem golova koje domaćini i gosti ovde obično daju.

Koliko pogađa? Od jula 2025. naši brojevi su 7% bliži stvarnim golovima nego sam prosek lige.

Kako merimo →
Pogledajte AI fudbalske prognoze i statistiku za meč Volos NFC vs Panathinaikos: verovatnoće našeg modela pored kvota kladionica na svakom tržištu, koliko često su slične prognoze prolazile i trenutnu formu oba tima.

Volos NFC vs Panathinaikos — naš model naspram kvota kladionica

Poređenje sa kvotama · Super Liga

Za svako tržište: verovatnoća našeg modela za ovu utakmicu, verovatnoća kladionica iz trenutnih kvota (bez marže), da li se slažu i koliko su često ovakve naše prognoze prolazile u poslednjih 12 meseci. Kad se ne slažu, kvote kladionica su se obično pokazale kao bolji putokaz.

Kako se čita

verovatnoća našeg modelaverovatnoća kladionicaSlaže seNe slaže setip našeg modela je / nije favorit kladionicaUčinak: završene utakmice iz poslednjih 12 meseci
Konačan ishod →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

Panathinaikos pobeđuje

Naš model 54%Kladionice 71%

Naš učinak

U 2.469 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 50–55%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 54,8% slučajeva (kladionice su davale 55,1%).

GG (oba tima daju gol) →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

NG — ne daju oba tima

Naš model 53%Kladionice 52%

Naš učinak

U 6.453 utakmice iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 50–55%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 55,2% slučajeva (kladionice su davale 55,0%).

Više/Manje 2.5 gola →Ne slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

0-2 gola

Naš model 53%Kladionice 41%

Naš učinak

U 2.837 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 50–55%, a favorit kladionica je bio drugi ishod, tip je prošao u 44,1% slučajeva — bliže 45,2% kladionica nego našim 50–55%.

Više/Manje 3.5 gola →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

0-3 gola

Naš model 75%Kladionice 63%

Naš učinak

U 3.650 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 75–80%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 76,0% slučajeva (kladionice su davale 76,3%).

Prvo poluvreme →Ne slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

Nerešeno na poluvremenu

Naš model 45%Kladionice 36%

Naš učinak

U 2.224 utakmice iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 40–45%, a favorit kladionica je bio drugi ishod, tip je prošao u 37,1% slučajeva — bliže 37,3% kladionica nego našim 40–45%.

Volos NFC: golovi →Slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

Volos NFC 0-1 gol

Naš model 78%Kladionice 83%

Naš učinak

U 830 utakmica iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 75–80%, a kladionice su se slagale, tip je prošao u 73,7% slučajeva (kladionice su davale 76,5%).

Panathinaikos: golovi →Ne slaže se sa kladionicama

Tip našeg modela

Panathinaikos 0-1 gol

Naš model 52%Kladionice 34%

Naš učinak

U 841 utakmici iz poslednjih 12 meseci u kojima je naš model davao isti tip sa verovatnoćom od 50–55%, a favorit kladionica je bio drugi ishod, tip je prošao u 42,1% slučajeva — bliže 42,6% kladionica nego našim 50–55%.

Kvote se još mogu promeniti do početka utakmice. Učinak se računa po završnim kvotama.

Volos NFC vs Panathinaikos — AI Prognoze i Verovatnoće po Tržištima

Ispod su naše AI prognoze za meč Volos NFC vs Panathinaikos. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.

Volos NFCVolos NFC–
PanathinaikosPanathinaikos–

Pobednik

2 54%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

0-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

Kraj meča

121%
X25%
254%

Ukupno golova

<1.5>1.5<2.5>2.5
FT28%72%53%47%
<3.5>3.5<4.5>4.5
FT65%35%86%14%

Tim — ukupno golova

<0.5>0.5<1.5>1.5
Volos NFC45%55%78%22%
Panathinaikos21%79%52%48%
<2.5>2.5<3.5>3.5
Volos NFC94%6%99%1%
Panathinaikos78%22%92%8%

Prvo pol.

116%
X45%
239%

Prvi Daje Gol

132%
X8%
260%

Poluvreme/Kraj

2-2

33%

X-2

22%

X-X

15%

1-1

9%

X-1

7%

1-X

4%

2-X

4%

1-2

3%

2-1

1%

Tačan Rezultat

0-1

12.7%

1-1

11.5%

0-2

10.4%

1-2

9.9%

0-0

8.1%

1-0

7.1%

0-3

5.6%

2-1

5.5%

1-3

4.9%

2-2

4.4%

2-0

3.3%

*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)

*GG - Oba tima daju gol

Volos NFC vs Panathinaikos: statistika koja se izdvaja

Super Liga

Po čemu svaki tim najviše odstupa od ostatka lige: utakmice bez primljenog gola, prvi gol, pobede kao favorit i drugo.

Kako se čita

timprosek ligeudeo utakmica, od 0 do 100%

Volos NFC: jurnjava za rezultatom i rešeto · Panathinaikos: pouzdan favorit

Jurnjava za rezultatom
Volos NFC8/10

Volos NFC prima prvi gol u 8 od poslednjih 10 (liga 45%).

Pouzdan favorit
Panathinaikos6/6

Panathinaikos pobeđuje u 6 od 6 utakmica kao favorit (liga 55%).

Rešeto
Volos NFC1/10

Volos NFC ne prima gol u samo 1 od poslednjih 10 (liga 31%).

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Poslednjih 10 utakmica svakog tima u ovom takmičenju poredimo sa tim koliko se često isto dešava u celoj ligi (poslednjih 12 meseci). Podatak se prikazuje samo kad se tim primetno razlikuje od prosečnog. Na primer, ako ovde timovi daju prvi gol u polovini utakmica, potrebno je 7 ili više od 10 (ili 3 ili manje). Prikazujemo najviše tri podatka, prvo one najneobičnije, nikad dva o istoj stvari. To je ono što se desilo, ne prognoza.

Kako merimo →

Volos NFC vs Panathinaikos: napad vs odbrana

Super Liga

Šanse koje oba tima stvaraju i dozvoljavaju po utakmici, pored ostatka lige, merene našim xG modelom.

Kako se čita

ostali timovi (Super Liga)prosek ligeposlednjih 10 utakmica

↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)

Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →

  • Volos NFCVolos NFC: slab napad, slaba odbrana (0.93 xG, 1.74 xGA po utakmici)
  • PanathinaikosPanathinaikos: dobar napad, dobra odbrana (1.93 xG, 1.13 xGA)

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.

Kako merimo →

Volos NFC vs Panathinaikos: forma i faktor sreće

Super Liga

Da li svaki tim uzima više ili manje bodova nego što njegove šanse obično donesu.

Kako se čita

koliko šanse obično donesuvan normalnog raspona (±4)poslednjih 10 utakmica (Super Liga)

Rezultati oba tima u skladu sa šansama

  • Volos NFC
    Volos NFCKladionice: 10% za pobedu danas.
    −3.9
  • Panathinaikos
    PanathinaikosKladionice: 71% za pobedu danas.
    +0.4

Poslednjih 5 utakmica

PanathinaikosPanathinaikos
P
I
P
P
P
1. na tabeli
Volos NFCVolos NFC
N
I
I
I
N
14. na tabeli
P
N
I
Poslednjih 5 Utakmica

Rang snage: Volos NFC 14. od 14 · Panathinaikos 4. od 14

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.

Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.

Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.

Rang snage: 14 timova ove sezone rangiramo po tome koliko im je napad bolji od odbrane, na osnovu šansi (xG), kvota i golova. Da li radi? Iz prve polovine sezone ovaj rang je bolje najavio drugu polovinu nego tabela.

Kako merimo →

Volos NFC vs Panathinaikos: 3+ golova i GG?

Super Liga

Koliko često je u skorašnjim ligaškim utakmicama svakog tima bilo 3+ golova i GG.

Kako se čita

utakmica u kojoj se desiloprosek ligeposlednjih 10 (Super Liga)GG = oba tima su dala gol

Na utakmicama timova Volos NFC i Panathinaikos češće od proseka oba tima daju gol (Super Liga: 48%).

3+ golovaliga 50%
Volos NFC6 od 10
Panathinaikos6 od 10
GGliga 48%
Volos NFC7 od 10
Panathinaikos5 od 10

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Za svaki tim uzimamo poslednjih 10 utakmica u ovom takmičenju iz poslednjih 12 meseci (manje ako ih nije odigrao 10) i brojimo koliko je imalo 3+ golova, a koliko GG (oba tima dala gol). Brojka za ligu je iz svih 236 utakmica odigranih ovde u poslednjih 12 meseci.

Kako merimo →

Volos NFC vs Panathinaikos: korneri, kartoni i minuti golova

Super Liga

Korneri i kartoni svakog tima po utakmici i kada daje i prima golove, iz njegovih skorašnjih ligaških utakmica.

Kako se čita

prosek ligeposlednjih 10 u ligi · korneri i kartoni po utakmiciPro · besplatno za sada

Volos NFC daje golove kasno

Volos NFC

Panathinaikos

2.7

Korneri za · liga 4.4

6.2

4.8

Korneri protiv · liga 4.4

3.4

3.6

Kartoni · liga 2.6

2.4

2.3

Kartoni rivala · liga 2.6

2.7

25%

Golovi pre poluvremena · liga 47%

40%

50%

Golovi posle 75. minuta · liga 22%

30%

55%

Primljeni pre poluvremena · liga 47%

44%

20%

Primljeni posle 75. minuta · liga 22%

22%

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Koristimo poslednjih 10 utakmica svakog tima ovde. Korneri i kartoni računaju se samo iz utakmica sa tim podacima, a minuti golova samo iz utakmica sa pouzdanim minutima, pa neki timovi imaju manje od 10. Poredimo sa celom ligom u poslednjih 12 meseci.

Kako merimo →

Bilans naših prognoza

Naših poslednjih 5 prognoza za utakmice svakog tima, po tržištu.

Konačan ishod

PanathinaikosPanathinaikos
5/5
Volos NFCVolos NFC
3/5

GG (oba tima daju gol)

PanathinaikosPanathinaikos
1/5
Volos NFCVolos NFC
1/5

Više/Manje 2.5 gola

PanathinaikosPanathinaikos
2/5
Volos NFCVolos NFC
2/5

Više/Manje 3.5 gola

PanathinaikosPanathinaikos
3/5
Volos NFCVolos NFC
3/5

Prvo poluvreme

PanathinaikosPanathinaikos
2/5
Volos NFCVolos NFC
2/5

Tačan rezultat

PanathinaikosPanathinaikos
0/5
Volos NFCVolos NFC
0/5
tačna prognozanetačna prognoza

Preporučeni Partneri

Rezultati Fudbalskih Utakmica Uživo