Bucheon 1995 vs Pohang Steelers Tipovi, Statistika i Prognoze za Klađenje
K-Liga Jedan - Sezona 2026 (Kolo 15)
Bucheon 1995 vs Pohang Steelers — Tačnost Prognoza za K-Liga Jedan
Sezona 2026 · Kolo 15 · Regularna sezona
Krajni Rezultat (1x2) →
-28.2% Ispod proseka
-28.2% Ispod proseka
┊ 42.9% Prosek kvota
Oba tima daju gol →
+41.9% Znatno iznad proseka
+13.5% Znatno iznad proseka
┊ 54.2% Prosek kvota
3+ ili 0-2 golova →
+71.6% Znatno iznad proseka
+42.9% Znatno iznad proseka
┊ 53.8% Prosek kvota
4+ ili 0-3 golova →
+50.8% Znatno iznad proseka
+38.2% Znatno iznad proseka
┊ 61.2% Prosek kvota
Rezultat (P1) →
+21.6% Znatno iznad proseka
+61.8% Znatno iznad proseka
┊ 38% Prosek kvota
Tačan rezultat →
Naš AI model prati tačnost prognoza za Bucheon 1995 i Pohang Steelers na 6 tržišta klađenja. Kartice iznad pokazuju prolaznost po timu u poređenju sa verovatnoćama kladionica za svako tržište.
Prognoze za 3+ ili 0-2 golova kod tima Pohang Steelers pogađaju sa 92% tačnosti — to je 71.6% iznad verovatnoće kladionica od 53.8%, što ukazuje na pravu vrednost klađenja.
S druge strane, prognoze za Krajni Rezultat (1x2) kod tima Pohang Steelers zaostaju 28.2% u odnosu na verovatnoću kladionica — kvote su ovde preciznije, pa je potreban dodatni oprez.
Bucheon 1995 vs Pohang Steelers — AI Kvote i Verovatnoće po Tržištima
Ispod su naše AI prognoze za meč Bucheon 1995 vs Pohang Steelers. Svako tržište prikazuje verovatnoću svakog ishoda na osnovu analize forme tima, istorijskih podataka i performansi u tekućoj sezoni.
| 1 | 28% | |
| X | 30% | |
| 2 | 41% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 37% | 63% | 63% | 37% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 73% | 27% | 92% | 8% |
| 1 | 22% | |
| X | 49% | |
| 2 | 29% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 14% | 5% | 12% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 22% | 5% | 17% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 20% | 2% |
| 1 | 40% | |
| X | 11% | |
| 2 | 49% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 60% | 76% | 24% | |
| 30% | 70% | 67% | 33% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 93% | 7% | 98% | 2% | |
| 88% | 12% | 97% | 3% |
| 0-1 | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | 0-2 | 2-1 | 2-0 | 2-2 | 1-3 | 0-3 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.6% | 13.7% | 11.4% | 10.7% | 8.4% | 7.4% | 6.6% | 4.9% | 4.2% | 3.2% | 3.1% |
| 1 | 28% | |
| X | 30% | |
| 2 | 41% |
| <1.5 | >1.5 | <2.5 | >2.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 37% | 63% | 63% | 37% |
| <3.5 | >3.5 | <4.5 | >4.5 | |
| 73% | 27% | 92% | 8% |
| 1 | 22% | |
| X | 49% | |
| 2 | 29% |
| 1-1 | 1-X | X-1 | |
|---|---|---|---|
| 14% | 5% | 12% | |
| 2-2 | 2-X | X-2 | |
| 22% | 5% | 17% | |
| 1-2 | X-X | 2-1 | |
| 2% | 20% | 2% |
| 1 | 40% | |
| X | 11% | |
| 2 | 49% |
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 40% | 60% | 76% | 24% | |
| 30% | 70% | 67% | 33% | |
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
| 93% | 7% | 98% | 2% | |
| 88% | 12% | 97% | 3% |
| 0-1 | 1-1 | 0-0 | 1-0 | 1-2 | 0-2 | 2-1 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.6% | 13.7% | 11.4% | 10.7% | 8.4% | 7.4% | 6.6% |
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Bucheon 1995 vs Pohang Steelers — Forma Prognoza i Nizovi
Pohang Steelers ima 3 pobeda, 1 remija i 1 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 4. mesto na tabeli. Bucheon 1995 ima 1 pobeda, 0 remija i 4 poraza u poslednjih 5 utakmica i trenutno zauzima 11. mesto na tabeli.
Naš algoritam za fudbalske prognoze dobro čita Bucheon 1995 na tržištu 4+ ili 0-3 golova, sa 5 tačnih prognoza u nizu. Ovaj nivo konzistentnosti ukazuje na jaku priliku za klađenje koju vredi razmotriti.