Daejeon Citizen: 3+ gola u 8 od poslednjih 10 (liga 46%).
K-Liga 1 Prognoze i Statistika
Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju K-Liga 1 — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.
Prognoze ažurirane: 7. novembar 2026.
K-Liga Jedan prognoze po marketu
Sezona 2026 · Kolo 35 · Runda za opstanak
Krajni Rezultat (1x2)
42%
PROSEČNA USPEŠNOST
Oba tima daju gol
52%
PROSEČNA USPEŠNOST
3+ ili 0-2 golova
44%
PROSEČNA USPEŠNOST
4+ ili 0-3 golova
70%
PROSEČNA USPEŠNOST
Rezultat (P1)
56%
PROSEČNA USPEŠNOST
Tačan rezultat
14%
PROSEČNA USPEŠNOST
K-Liga Jedan 2026: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 42%, GG 52%, 0-2 / 3+ golova 44%, 0-3 / 4+ golova 70%, tačan rezultat 14%.
K-Liga 1 statistika u poređenju sa drugim ligama
Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.
Kako se čita
poslednjih 12 meseci · 222 utakmicerang 1 = najviše od 63 takmičenjaTvrde utakmiceMnogo remija
Golova po utakmici
2.44
53. od 63
xG po utakmici
2.52
54. od 62
Kornera po utakmici
Kartona po utakmici
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.
K-Liga 1: statistika koja se izdvaja
Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.
Kako se čita
timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog timaIzračunao MyGameOdds
Kako radi
Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).
Kako merimo →Današnji Tipovi za Klađenje za K-Liga Jedan Južna Koreja
Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.
Pobednik
1X 75%
GG*
Da 56%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 52%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1X 75%
GG*
Da 56%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 52%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Kraj meča
Tim — ukupno golova
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 21% | 79% | 53% | 47% | |
| 36% | 64% | 71% | 29% |
Ukupno golova
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 48% | 52% | 61% | 39% |
Tačan Rezultat
1-1
12.8%
2-1
10.3%
1-0
9.9%
2-0
7.8%
1-2
7.0%
0-0
6.9%
0-1
6.6%
2-2
6.0%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 50%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 50%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
1X 75%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 50%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
1X 75%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 50%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
1X 73%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 66%
Pobednik
1X 73%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 66%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
1X 72%
GG*
Ne 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
1X 72%
GG*
Ne 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
K-Liga 1 napad vs odbrana: stvorene i dozvoljene šanse
Šanse koje svaki tim stvara i dozvoljava po utakmici, merene našim xG modelom.
Kako se čita
svaki grb je jedan tim · dodirni grb za detaljesvaki grb je jedan tim · pređi mišem preko grba za detaljeprosek lige (K-Liga 1) · 1.27 xG, 1.29 xGAposlednjih 10 utakmica svakog tima↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)












Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →
Timovi po poljima· 12
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.
Kako merimo →K-Liga 1: rezultati naspram kvota
Sezona 2026 i poslednjih 30 dana
Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju K-Liga 1 ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.
Kako se čita
Pobede domaćina
204 utakmice
31,9%
Nerešeno
204 utakmice
34,3%
Pobede gostiju
204 utakmice
33,8%
3+ golova
204 utakmice
46,6%
Oba tima dala gol (GG)
204 utakmice
54,9%
Prikaži još tržišta (6)Prikaži manje tržišta
4+ golova
204 utakmice
24,0%
Domaćin vodi na poluvremenu
204 utakmice
18,1%
Nerešeno na poluvremenu
204 utakmice
52,0%
Gost vodi na poluvremenu
204 utakmice
29,9%
Domaćin dao 2+ gola
204 utakmice
34,8%
Gost dao 2+ gola
204 utakmice
34,8%
Van normalnog raspona ove sezone: Pobede domaćina 31,9% naspram očekivanih 39,4% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 45); Nerešeno 34,3% naspram očekivanih 27,5% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 35); Domaćin vodi na poluvremenu 18,1% naspram očekivanih 30,3% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je 1 od 1.000 ili manja); Nerešeno na poluvremenu 52,0% naspram očekivanih 43,9% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 50).
Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.
Prikaži kao tabeluSakrij tabelu
| Ishod | Period | Utakmice | Desilo se | Očekivano po kvotama | Razlika (p.p.) | Normalan raspon (± p.p.) | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pobede domaćina | Sezona | 204 | 31,9% | 39,4% | −7,6 | ±6,5 | Ređe od očekivanog |
| Pobede domaćina | 30 dana | 24 | 45,8% | 44,1% | +1,8 | ±19,2 | Normalan raspon |
| Nerešeno | Sezona | 204 | 34,3% | 27,5% | +6,8 | ±6,1 | Češće od očekivanog |
| Nerešeno | 30 dana | 24 | 37,5% | 26,1% | +11,4 | ±17,5 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | Sezona | 204 | 33,8% | 33,1% | +0,7 | ±6,2 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | 30 dana | 24 | 16,7% | 29,8% | −13,1 | ±17,7 | Normalan raspon |
| 3+ golova | Sezona | 204 | 46,6% | 45,6% | +1,0 | ±6,8 | Normalan raspon |
| 3+ golova | 30 dana | 24 | 58,3% | 51,2% | +7,1 | ±19,8 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | Sezona | 204 | 54,9% | 49,6% | +5,3 | ±6,8 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | 30 dana | 24 | 70,8% | 53,2% | +17,7 | ±19,9 | Normalan raspon |
| 4+ golova | Sezona | 204 | 24,0% | 24,3% | −0,3 | ±5,8 | Normalan raspon |
| 4+ golova | 30 dana | 24 | 25,0% | 29,5% | −4,5 | ±18,1 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | Sezona | 204 | 18,1% | 30,3% | −12,2 | ±6,2 | Ređe od očekivanog |
| Domaćin vodi na poluvremenu | 30 dana | 24 | 8,3% | 34,4% | −26,1 | ±18,7 | Ređe od očekivanog |
| Nerešeno na poluvremenu | Sezona | 204 | 52,0% | 43,9% | +8,0 | ±6,8 | Češće od očekivanog |
| Nerešeno na poluvremenu | 30 dana | 24 | 58,3% | 41,7% | +16,6 | ±19,7 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | Sezona | 204 | 29,9% | 25,8% | +4,1 | ±5,9 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | 30 dana | 24 | 33,3% | 23,9% | +9,4 | ±16,8 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | Sezona | 204 | 34,8% | 37,9% | −3,1 | ±6,5 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | 30 dana | 24 | 54,2% | 45,3% | +8,9 | ±19,5 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | Sezona | 204 | 34,8% | 32,5% | +2,4 | ±6,3 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | 30 dana | 24 | 29,2% | 32,2% | −3,0 | ±18,2 | Normalan raspon |
K-Liga 1 faktor sreće: poslednjih 10 utakmica
Timovi koji uzimaju više ili manje bodova nego što im šanse obično donose, mereno našim xG modelom.
Kako se čita
koliko šanse obično donesunormalan raspon (±4)van njega+5.1 = 5 bodova više nego što šanse obično donesuSreća ih prati1
Ulsan7 od 10 utakmica+5.1
Peh3
Bucheon 19959 od 10 utakmicaPromašeni ziceri · −3 gola−6.2
Sangju SangmuPromašeni ziceri · −3 gola−5.1
Gangwon9 od 10 utakmica−4.0
Bodovi u skladu, ali ubojit napad: Gwangju (+5 golova, 9 utakmica), Daejeon Citizen (+5).
U skladu sa šansama: Anyang, Incheon United, Jeju United, Pohang Steelers, Jeonbuk Motors i Seoul.
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.
Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.
Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.
Kako merimo →K-Liga 1 prošle nedelje: pljačke i senzacije
Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.
Kako se čita
31. okt–7. nov · 6 utakmica · kvote: zatvaranje, bez maržeBez pljački i senzacija (6 utakmica).
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.
Kako merimo →K-Liga 1 Tabela
Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.
#TIM | OS | B | P | N | I | G | GR | FORMA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 34 | 47 | 12 | 11 | 11 | 40:38 | +2 | N |
2 | 34 | 46 | 11 | 13 | 10 | 42:49 | -7 | P |
3 | 34 | 43 | 11 | 10 | 13 | 31:40 | -9 | N |
4 | 34 | 35 | 5 | 20 | 9 | 34:42 | -8 | N |
5 | 34 | 32 | 7 | 11 | 16 | 33:49 | -16 | I |
Profil lige poredi takmičenje (K-Liga 1) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Grafikon napad vs odbrana stavlja svaki tim u jedno od četiri polja: gore desno je tim koji stvara više i dozvoljava manje šansi od proseka lige. Faktor sreće pokazuje ko je uzeo više ili manje bodova od svojih šansi u poslednjih 10 utakmica, a Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.
Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.
O takmičenju K-Liga 1
K Liga 1 je najviši rang profesionalnog fudbala u Južnoj Koreji. Sastoji se od 12 timova i funkcioniše po sistemu promocije i ispadanja. K Liga 1 je poznata po tehnički kvalitetnoj igri i disciplinovanoj taktici. Jeonbuk Hyundai Motors i FC Seoul su najuspešniji klubovi u istoriji lige.