La Liga Prognoze i Statistika

Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju La Liga — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.

Prognoze za La Ligu, ažurirane danas (3. novembar 2026.). Španska Primera je liga poseda i tehnike: manje golova nego u Engleskoj ili Nemačkoj, više taktičkih partija koje se lome na detalj. Model za svaki meč izračuna verovatnoće iz forme, statistike, međusobnih duela i povreda — i javno beleži šta je pogodio.

Prognoze ažurirane: 3. novembar 2026.

La Liga prognoze po marketu

Sezona 2022/2023 · Kolo 38 · Regularna sezona

Krajni Rezultat (1x2)

50%

Oba tima daju gol

58%

3+ ili 0-2 golova

65%

4+ ili 0-3 golova

63%

Rezultat (P1)

51%

Tačan rezultat

25%

La Liga 2022/2023: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 50%, GG 58%, 0-2 / 3+ golova 65%, 0-3 / 4+ golova 63%, tačan rezultat 25%.

La Liga statistika u poređenju sa drugim ligama

Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.

Kako se čita

poslednjih 12 meseci · 380 utakmicarang 1 = najviše od 63 takmičenja

Domaćini gazde

Golova po utakmici

2.79

28. od 63

xG po utakmici

2.83

33. od 62

Kornera po utakmici

Pro

Kartona po utakmici

Pro

Uporedi sva takmičenja (63) →

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.

La Liga: statistika koja se izdvaja

Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.

Kako se čita

timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog tima
Brz start
Atlético Madrid9/10

Atlético Madrid daje prvi gol u 9 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 47%).

Puno golova
FC Barcelona9/10

FC Barcelona: 3+ gola u 9 od poslednjih 10 (liga 52%).

Jurnjava za rezultatom
Racing Santander8/10

Racing Santander prima prvi gol u 8 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 47%).

Beton
Athletic Club5/10

Athletic Club ne prima gol u 5 od poslednjih 10 (liga 24%).

Jalov napad
Celta de Vigo5/10

Celta de Vigo ne daje gol u 5 od poslednjih 10 (liga 24%).

Pouzdan favorit
Real Sociedad6/7

Real Sociedad pobeđuje u 6 od 7 utakmica kao favorit (liga 55%).

Golovi na obe strane
Rayo Vallecano8/10

Rayo Vallecano: GG u 8 od poslednjih 10 (liga 57%).

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).

Kako merimo →

Današnji Tipovi za Klađenje za La Liga Španija

Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.

· FT
MallorcaMallorca3
Rayo VallecanoRayo Vallecano0

Pobednik

1X 72%

GG*

Ne 54%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 69%

Kraj meča

143%
X29%
228%

Tim — ukupno golova

<0.5>0.5<1.5>1.5
Mallorca28%72%63%37%
Rayo Vallecano39%61%75%25%

Ukupno golova

<2.5>2.5<3.5>3.5
FT59%41%69%31%

Tačan Rezultat

1-1

13.4%

1-0

13.1%

0-0

10.0%

0-1

9.8%

2-1

8.9%

2-0

8.3%

1-2

6.5%

· FT
Real MadridReal Madrid1
Athletic ClubAthletic Club1

Pobednik

1 57%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 50%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

· FT
Real SociedadReal Sociedad2
SevillaSevilla1

Pobednik

1X 77%

GG*

Ne 55%

Tačan Rezultat

1-0 15%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 70%

· FT
OsasunaOsasuna2
GironaGirona1

Pobednik

1X 74%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 50%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

· FT
VillarrealVillarreal2
Atlético MadridAtlético Madrid2

Pobednik

1X 65%

GG*

Da 58%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 56%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

· FT
Celta de VigoCelta de Vigo2
FC BarcelonaFC Barcelona1

Pobednik

2 55%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

0-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

· FT
Real BetisReal Betis1
ValenciaValencia1

Pobednik

1X 69%

GG*

Da 50%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 66%

· FT
ElcheElche1
CádizCádiz1

Pobednik

1X 71%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 57%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 68%

· FT
Real ValladolidReal Valladolid0
GetafeGetafe0

Pobednik

1X 75%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 58%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 68%

· FT
EspanyolEspanyol3
AlmeríaAlmería3

Pobednik

1 52%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

· FT
VillarrealVillarreal0
EspanyolEspanyol1

Pobednik

1 55%

GG*

Da 59%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 54%

· FT
LevanteLevante0
Atlético MadridAtlético Madrid2

Pobednik

2 50%

GG*

Da 58%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 56%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 57%

· FT
Rayo VallecanoRayo Vallecano3
Celta de VigoCelta de Vigo0

Pobednik

12 69%

GG*

Ne 54%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 61%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 70%

· FT
Real BetisReal Betis2
MálagaMálaga1

Pobednik

1X 73%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-0 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

· FT
FC BarcelonaFC Barcelona6
Deportivo AlavésDeportivo Alavés1

Pobednik

1 78%

GG*

Ne 60%

Tačan Rezultat

2-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 52%

· FT
GetafeGetafe3
SevillaSevilla1

Pobednik

12 71%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

· FT
Racing SantanderRacing Santander0
Real MadridReal Madrid3

Pobednik

2 52%

GG*

Da 63%

Tačan Rezultat

1-2 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 65%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 53%

· FT
ElcheElche0
ValenciaValencia1

Pobednik

12 73%

GG*

Da 54%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

· FT
Athletic ClubAthletic Club2
Real SociedadReal Sociedad1

Pobednik

1X 68%

GG*

Da 58%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

· FT
Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña2
OsasunaOsasuna1

Pobednik

1X 74%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

SevillaSevilla–
Deportivo AlavésDeportivo Alavés–

Pobednik

1X 74%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

MálagaMálaga–
Racing SantanderRacing Santander–

Pobednik

1X 71%

GG*

Da 58%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

EspanyolEspanyol–
Deportivo La CoruñaDeportivo La Coruña–

Pobednik

X2 71%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 61%

OsasunaOsasuna–
Athletic ClubAthletic Club–

Pobednik

X2 68%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

ValenciaValencia–
Real MadridReal Madrid–

Pobednik

2 66%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

0-2 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 56%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 55%

ElcheElche–
Real BetisReal Betis–

Pobednik

X2 74%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

Real SociedadReal Sociedad–
Rayo VallecanoRayo Vallecano–

Pobednik

1 50%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

VillarrealVillarreal–
GetafeGetafe–

Pobednik

1 61%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

Celta de VigoCelta de Vigo–
LevanteLevante–

Pobednik

1X 71%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

Atlético MadridAtlético Madrid–
FC BarcelonaFC Barcelona–

Pobednik

X2 66%

GG*

Da 68%

Tačan Rezultat

1-2 09%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 70%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 58%

*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)

*GG - Oba tima daju gol

La Liga napad vs odbrana: stvorene i dozvoljene šanse

Šanse koje svaki tim stvara i dozvoljava po utakmici, merene našim xG modelom.

Kako se čita

svaki grb je jedan tim · dodirni grb za detaljeprosek lige (La Liga) · 1.48 xG, 1.51 xGAposlednjih 10 utakmica svakog tima
Dodirni grb da vidiš brojke tima

↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)

Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →

Timovi po poljima· 20
Dobar napad, dobra odbrana
Dobar napad, slaba odbrana
Slab napad, dobra odbrana
Slab napad, slaba odbrana

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.

Kako merimo →

La Liga: rezultati naspram kvota

Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana

Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju La Liga ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.

Kako se čita

šta su očekivale završne kvotenormalan raspon: čista slučajnost ovde završi 19 puta od 20razlika u odnosu na kvote, u procentnim poenimarazlika van normalnog rasponadebela traka: Sezona · tanka traka: 30 dana
◀ ređe −20 očekivano po kvotama+20 češće ▶

Pobede domaćina

45,9%

Sezona (109) · 45,9% naspram 45,3%Normalan raspon
30 dana (40) · 47,5% naspram 47,0%Normalan raspon

Nerešeno

24,8%

Sezona (109) · 24,8% naspram 23,9%Normalan raspon
30 dana (40) · 25,0% naspram 23,0%Normalan raspon

Pobede gostiju

29,4%

Sezona (109) · 29,4% naspram 30,8%Normalan raspon
30 dana (40) · 27,5% naspram 30,0%Normalan raspon

3+ golova

57,8%

Sezona (109) · 57,8% naspram 54,3%Normalan raspon
30 dana (40) · 60,0% naspram 56,3%Normalan raspon

Oba tima dala gol (GG)

57,8%

Sezona (109) · 57,8% naspram 52,8%Normalan raspon
30 dana (40) · 57,5% naspram 54,4%Normalan raspon
Prikaži još tržišta (6)

4+ golova

34,9%

Sezona (109) · 34,9% naspram 33,5%Normalan raspon
30 dana (40) · 27,5% naspram 35,5%Normalan raspon

Domaćin vodi na poluvremenu

31,2%

Sezona (109) · 31,2% naspram 35,1%Normalan raspon
30 dana (40) · 35,0% naspram 36,5%Normalan raspon

Nerešeno na poluvremenu

44,0%

Sezona (109) · 44,0% naspram 39,8%Normalan raspon
30 dana (40) · 35,0% naspram 38,9%Normalan raspon

Gost vodi na poluvremenu

24,8%

Sezona (109) · 24,8% naspram 25,1%Normalan raspon
30 dana (40) · 30,0% naspram 24,6%Normalan raspon

Domaćin dao 2+ gola

46,8%

Sezona (109) · 46,8% naspram 46,1%Normalan raspon
30 dana (40) · 52,5% naspram 48,6%Normalan raspon

Gost dao 2+ gola

34,9%

Sezona (109) · 34,9% naspram 34,4%Normalan raspon
30 dana (40) · 30,0% naspram 35,1%Normalan raspon

Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.

Prikaži kao tabelu
La Liga, sezona 2026/2027: rezultati naspram završnih kvota
IshodPeriodUtakmiceDesilo seOčekivano po kvotamaRazlika (p.p.)Normalan raspon (± p.p.)Ocena
Pobede domaćinaSezona10945,9%45,3%+0,6±8,5Normalan raspon
Pobede domaćina30 dana4047,5%47,0%+0,5±14,1Normalan raspon
NerešenoSezona10924,8%23,9%+0,9±7,9Normalan raspon
Nerešeno30 dana4025,0%23,0%+2,0±12,9Normalan raspon
Pobede gostijuSezona10929,4%30,8%−1,5±7,9Normalan raspon
Pobede gostiju30 dana4027,5%30,0%−2,5±13,1Normalan raspon
3+ golovaSezona10957,8%54,3%+3,5±9,0Normalan raspon
3+ golova30 dana4060,0%56,3%+3,7±14,8Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)Sezona10957,8%52,8%+5,0±9,3Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)30 dana4057,5%54,4%+3,1±15,3Normalan raspon
4+ golovaSezona10934,9%33,5%+1,3±8,5Normalan raspon
4+ golova30 dana4027,5%35,5%−8,0±14,3Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenuSezona10931,2%35,1%−3,9±8,5Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenu30 dana4035,0%36,5%−1,5±14,2Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenuSezona10944,0%39,8%+4,3±9,1Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenu30 dana4035,0%38,9%−3,9±15,0Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenuSezona10924,8%25,1%−0,3±7,8Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenu30 dana4030,0%24,6%+5,4±12,8Normalan raspon
Domaćin dao 2+ golaSezona10946,8%46,1%+0,7±8,8Normalan raspon
Domaćin dao 2+ gola30 dana4052,5%48,6%+3,9±14,4Normalan raspon
Gost dao 2+ golaSezona10934,9%34,4%+0,4±8,3Normalan raspon
Gost dao 2+ gola30 dana4030,0%35,1%−5,1±13,9Normalan raspon

La Liga faktor sreće: poslednjih 10 utakmica

Timovi koji uzimaju više ili manje bodova nego što im šanse obično donose, mereno našim xG modelom.

Kako se čita

koliko šanse obično donesunormalan raspon (±4)van njega+6.4 = 6 bodova više nego što šanse obično donesu

Sreća ih prati3

  • Atlético Madrid
    Atlético Madrid
    +6.4
  • Real Sociedad
    Real SociedadUbojit napad · +3 gola
    +5.4
  • Real Betis
    Real Betis
    +4.9

Peh2

  • Villarreal
    VillarrealPromašeni ziceri · −8 golova
    −9.1
  • Deportivo Alavés
    Deportivo Alavés
    −4.3

Bodovi u skladu, ali ubojit napad: FC Barcelona (+9 golova), Sevilla (+4), Levante (+3).

U skladu sa šansama: Getafe, Real Madrid, Racing Santander, Rayo Vallecano, Deportivo La Coruña, Celta de Vigo, Valencia, Espanyol, Elche, Athletic Club, Osasuna i Málaga.

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.

Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.

Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.

Kako merimo →

La Liga prošle nedelje: pljačke i senzacije

Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.

Kako se čita

27. okt–3. nov · 10 utakmica · kvote: zatvaranje, bez marže

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.

Kako merimo →

La Liga Tabela

Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.

#TIM
OSBPNIGGRFORMA
1
FC BarcelonaFC Barcelona
1130100146:12+34
P
I
P
P
P
2
Atlético MadridAtlético Madrid
112891122:8+14
P
P
P
P
P
3
Real MadridReal Madrid
112790228:10+18
P
P
P
P
I
4
Real BetisReal Betis
112372218:15+3
P
N
I
P
N
5
Real SociedadReal Sociedad
111961420:200
I
P
P
P
P
UEFA Liga Šampiona
UEFA Liga Evrope
UEFA Konferencijska Liga Kvalifikacije
Ispadanje
OS=Odigrane Utakmice
B=Bodovi
P=Pobede
N=Nerešeno
I=Porazi
G=Golovi (Dati:Primljeni)
GR=Gol Razlika
FORMA=Poslednjih 5 Utakmica

Profil lige poredi takmičenje (La Liga) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Grafikon napad vs odbrana stavlja svaki tim u jedno od četiri polja: gore desno je tim koji stvara više i dozvoljava manje šansi od proseka lige. Faktor sreće pokazuje ko je uzeo više ili manje bodova od svojih šansi u poslednjih 10 utakmica, a Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.

Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.

Kako računamo ove prognoze

Ove prognoze nisu ničije mišljenje — to su AI prognoze: verovatnoće koje računa model mašinskog učenja, treniran na hiljadama utakmica. Svaka je analiza zasnovana na podacima, ne na osećaju. Za svaki meč na ovoj stranici model obradi formu, statistiku oba tima, međusobne duele i povrede, pa izračuna realnu verovatnoću za svako tržište: konačan ishod (1X2), GG, golove (3+, 0-2) i tačan rezultat. Kad je naša verovatnoća veća od one koju kvota kladionice podrazumeva, tip nosi oznaku vrednosti. Za razliku od tipster sajtova, ceo učinak je javan: proveri ga u preciznosti po ligama i u rezultatima prognoza.

Kako da iskoristiš ove prognoze za klađenje

Uz svaki tip stoje procenjena verovatnoća i kvota — pre uplate uporedi ih sa ponudom svoje kladionice, jer vrednost postoji samo kad kvota plaća više nego što verovatnoća opravdava. Učinak je najlakše pratiti kroz singlove; tiket množi kvote, ali i rizik — dovoljan je jedan promašen par da padne ceo listić. Osnovno pravilo pametnog tipovanja: igra se samo kad kvota nosi vrednost, sa unapred određenim ulogom po kolu, bez jurenja gubitaka. Gotove predloge za ceo dan nađeš među tipovima za danas, a najjači pojedinačni tip i gotov tiket u rubrikama tip dana i tiket dana. Kladi se odgovorno i samo ako si punoletan.

Klađenje na La Ligu: šta vredi znati

Kad se igra sporije, vrednost se seli u niske rezultate: 0-2 gola i tačan rezultat tipa 1-0, 1-1 ili 2-1 u Španiji prolaze češće nego drugde. Vrh tabele melje, pa su kvote na favorite mršave — vrednost je ređe u imenu, češće u golovima. Učinak modela po tržištima: preciznost po ligama.

Stvarne brojke modela (La Liga): 50% pogodaka na konačan ishod (1X2), 58% na GG i 65% na golove (3+ / 0-2). Svaki tip ostaje zabeležen u javnom bilansu, sa kvotom i rezultatom.

Česta pitanja

Koje su najbolje prognoze za La Ligu danas?

Aktuelno kolo stoji iznad, meč po meč, sa verovatnoćom i kvotom. Najjače tipove dana pogledaj među tipovima za danas — španski mečevi tamo najčešće uđu preko tržišta golova.

Isplati li se igrati favorite La Lige na niske kvote?

Retko kao singl: kvota 1.25 traži 80% pogodaka samo da izađeš na nulu. Model označi kada i takva kvota nosi vrednost, ali je u Španiji češće nalazi u golovima i tačnom rezultatu nego u pobedniku.

Koliko su prognoze za špansku ligu precizne?

Proverljivo: svaki tip izlazi sa zaključanom kvotom i javno se obračunava. Presek po tržištima za La Ligu stoji u preciznosti po ligama.

O takmičenju La Liga

La Liga je najviši nivo profesionalnog fudbala u Španiji. Sastoji se od 20 timova i funkcioniše po sistemu promocije i ispadanja sa Segundom divizijom. La Liga je poznata po tehničkom kvalitetu igre i napadačkom stilu fudbala. FC Barselona i Real Madrid CF su najuspešniji klubovi u istoriji La Lige.

Preporučeni Partneri

Rezultati Fudbalskih Utakmica Uživo