Al Hilal ne prima prvi gol ni u jednoj od 8 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 46%).
AFC Liga Šampiona Prognoze i Statistika
Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju AFC Liga Šampiona — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.
Prognoze ažurirane: 16. oktobar 2026.
AFC Liga Šampiona Elite prognoze po marketu
Sezona 2026/2027 · Kolo 3 · Ligaška faza
Krajni Rezultat (1x2)
45%
PROSEČNA USPEŠNOST
Oba tima daju gol
59%
PROSEČNA USPEŠNOST
3+ ili 0-2 golova
51%
PROSEČNA USPEŠNOST
4+ ili 0-3 golova
71%
PROSEČNA USPEŠNOST
Rezultat (P1)
37%
PROSEČNA USPEŠNOST
Tačan rezultat
13%
PROSEČNA USPEŠNOST
AFC Liga Šampiona Elite 2026/2027: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 45%, GG 59%, 0-2 / 3+ golova 51%, 0-3 / 4+ golova 71%, tačan rezultat 13%.
AFC Liga Šampiona statistika u poređenju sa drugim ligama
Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.
Kako se čita
poslednjih 12 meseci · 123 utakmicerang 1 = najviše od 63 takmičenjaGolova po utakmici
2.72
33. od 63
xG po utakmici
2.7
42. od 62
Kornera po utakmici
9.13
48. od 62
Kartona po utakmici
3.67
53. od 63
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.
AFC Liga Šampiona: statistika koja se izdvaja
Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.
Kako se čita
timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog timaIzračunao MyGameOdds
Kako radi
Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).
Kako merimo →Današnji Tipovi za Klađenje za AFC Liga Šampiona Elite Azija
Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.
Pobednik
1X 70%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 58%
Pobednik
1X 70%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 58%
Kraj meča
Tim — ukupno golova
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 24% | 76% | 54% | 46% | |
| 36% | 64% | 68% | 32% |
Ukupno golova
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 45% | 55% | 58% | 42% |
Tačan Rezultat
1-1
10.9%
1-0
9.2%
2-1
9.2%
0-1
7.4%
2-0
7.1%
1-2
7.0%
Pobednik
1X 75%
GG*
Ne 50%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 62%
Pobednik
1X 75%
GG*
Ne 50%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 62%
Pobednik
1 71%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
2-0 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 64%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
više 51%
Pobednik
1 71%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
2-0 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 64%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
više 51%
Pobednik
1 52%
GG*
Da 58%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 60%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 52%
GG*
Da 58%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 60%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 60%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
2-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 59%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 60%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
2-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 59%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
X2 66%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
X2 66%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
1X 65%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1X 65%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
X2 63%
GG*
Da 60%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 63%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 51%
Pobednik
X2 63%
GG*
Da 60%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 63%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 51%
Pobednik
1 59%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 09%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 60%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 59%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 09%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 60%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1X 68%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 58%
Pobednik
1X 68%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 58%
Pobednik
X2 64%
GG*
Da 60%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 59%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 54%
Pobednik
X2 64%
GG*
Da 60%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 59%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 54%
Pobednik
1 57%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 60%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 57%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 60%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 52%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1 52%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
2 66%
GG*
Ne 54%
Tačan Rezultat
0-2 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 53%
Pobednik
2 66%
GG*
Ne 54%
Tačan Rezultat
0-2 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 53%
Pobednik
12 75%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
Pobednik
12 75%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
Pobednik
1 63%
GG*
Ne 52%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
Pobednik
1 63%
GG*
Ne 52%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
AFC Liga Šampiona: rezultati naspram kvota
Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana
Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju AFC Liga Šampiona ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.
Kako se čita
Pobede domaćina
36 utakmica
44,4%
Nerešeno
36 utakmica
19,4%
Pobede gostiju
36 utakmica
36,1%
3+ golova
36 utakmica
52,8%
Oba tima dala gol (GG)
36 utakmica
58,3%
Prikaži još tržišta (6)Prikaži manje tržišta
4+ golova
36 utakmica
30,6%
Domaćin vodi na poluvremenu
36 utakmica
30,6%
Nerešeno na poluvremenu
36 utakmica
44,4%
Gost vodi na poluvremenu
36 utakmica
25,0%
Domaćin dao 2+ gola
36 utakmica
36,1%
Gost dao 2+ gola
36 utakmica
30,6%
Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.
Prikaži kao tabeluSakrij tabelu
| Ishod | Period | Utakmice | Desilo se | Očekivano po kvotama | Razlika (p.p.) | Normalan raspon (± p.p.) | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pobede domaćina | Sezona | 36 | 44,4% | 45,8% | −1,3 | ±14,5 | Normalan raspon |
| Pobede domaćina | 30 dana | 18 | 27,8% | 38,3% | −10,5 | ±20,0 | Normalan raspon |
| Nerešeno | Sezona | 36 | 19,4% | 21,5% | −2,0 | ±13,3 | Normalan raspon |
| Nerešeno | 30 dana | 18 | 16,7% | 21,9% | −5,2 | ±19,0 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | Sezona | 36 | 36,1% | 32,8% | +3,4 | ±13,9 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | 30 dana | 18 | 55,6% | 39,8% | +15,7 | ±20,6 | Normalan raspon |
| 3+ golova | Sezona | 36 | 52,8% | 58,9% | −6,2 | ±15,8 | Normalan raspon |
| 3+ golova | 30 dana | 18 | 50,0% | 60,0% | −10,0 | ±22,4 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | Sezona | 36 | 58,3% | 53,7% | +4,6 | ±16,2 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | 30 dana | 18 | 61,1% | 55,4% | +5,7 | ±22,8 | Normalan raspon |
| 4+ golova | Sezona | 36 | 30,6% | 37,8% | −7,3 | ±15,5 | Normalan raspon |
| 4+ golova | 30 dana | 18 | 27,8% | 39,0% | −11,2 | ±22,2 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | Sezona | 36 | 30,6% | 36,3% | −5,7 | ±14,8 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | 30 dana | 18 | 16,7% | 31,3% | −14,6 | ±20,1 | Normalan raspon |
| Nerešeno na poluvremenu | Sezona | 36 | 44,4% | 37,0% | +7,4 | ±15,7 | Normalan raspon |
| Nerešeno na poluvremenu | 30 dana | 18 | 50,0% | 37,0% | +13,0 | ±22,2 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | Sezona | 36 | 25,0% | 26,7% | −1,7 | ±13,7 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | 30 dana | 18 | 33,3% | 31,7% | +1,6 | ±20,4 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | Sezona | 36 | 36,1% | 47,9% | −11,8 | ±15,2 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | 30 dana | 18 | 22,2% | 43,6% | −21,4 | ±21,4 | Ređe od očekivanog |
| Gost dao 2+ gola | Sezona | 36 | 30,6% | 38,2% | −7,6 | ±14,9 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | 30 dana | 18 | 44,4% | 44,8% | −0,4 | ±21,5 | Normalan raspon |
AFC Liga Šampiona prošle nedelje: pljačke i senzacije
Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.
Kako se čita
9. okt–16. okt · 16 utakmica · kvote: zatvaranje, bez marže
Al Gharafa1-2
EsteghlalPljačkaAl Gharafa – Esteghlal 1-2, a šanse (xG) 2.4 – 1.0.
Al Ittihad1-2
Shabab Al Ahli DubaiPljačkaAl Ittihad – Shabab Al Ahli Dubai 1-2, a šanse (xG) 2.1 – 0.8.
Pakhtakor1-1
Al QuadisiyaSenzacijaKladionice na početku: 18.2% za nerešeno.
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.
Kako merimo →AFC Liga Šampiona Tabela
Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.
East
#TIM | OS | B | P | N | I | G | GR | FORMA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | +7 | P P |
2 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7:2 | +5 | P P |
3 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | P P |
4 | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | +3 | P P |
5 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 7:5 | +2 | N P |
Profil lige poredi takmičenje (AFC Liga Šampiona) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.
Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.
O takmičenju AFC Liga Šampiona
AFC Liga šampiona je najprestižnije klupsko fudbalsko takmičenje u Aziji. Učestvuju najbolji klubovi iz Azijske fudbalske konfederacije koji se bore za kontinentalnu slavu. AFC Liga šampiona je poznata po konkurentnim utakmicama i intenzivnim rivalstvima. Turnir pruža azijskim klubovima priliku da pokažu svoj talenat na međunarodnoj sceni.