Kup Portugala Prognoze i Statistika
Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju Kup Portugala — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.
Prognoze ažurirane: 5. novembar 2026.
Kup Portugala prognoze po marketu
Krajni Rezultat (1x2)
58%
PROSEČNA USPEŠNOST
Oba tima daju gol
58%
PROSEČNA USPEŠNOST
3+ ili 0-2 golova
54%
PROSEČNA USPEŠNOST
4+ ili 0-3 golova
75%
PROSEČNA USPEŠNOST
Rezultat (P1)
54%
PROSEČNA USPEŠNOST
Tačan rezultat
17%
PROSEČNA USPEŠNOST
Kup Portugala tekuća: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 58%, GG 58%, 0-2 / 3+ golova 54%, 0-3 / 4+ golova 75%, tačan rezultat 17%.
Kup Portugala statistika u poređenju sa drugim ligama
Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.
Kako se čita
poslednjih 12 meseci · 147 utakmicaGolova po utakmici
2.91
Kornera po utakmici
Kartona po utakmici
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (0 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.
Trenutno nema dostupnih fudbalskih tipova za Kup Portugala
Trenutno nema predstojećih utakmica za Kup Portugala ligu. Naše prognoze će uskoro biti dostupne. Pratite nas za najnovije analize i predikcije mečeva. Hvala vam na podršci!
Kup Portugala: rezultati naspram kvota
Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana
Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju Kup Portugala ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.
Kako se čita
Pobede domaćina
78 utakmica
38,5%
Nerešeno
78 utakmica
25,6%
Pobede gostiju
78 utakmica
35,9%
3+ golova
78 utakmica
48,7%
Oba tima dala gol (GG)
77 utakmica
46,8%
Prikaži još tržišta (6)Prikaži manje tržišta
4+ golova
77 utakmica
29,9%
Domaćin vodi na poluvremenu
78 utakmica
26,9%
Nerešeno na poluvremenu
78 utakmica
46,2%
Gost vodi na poluvremenu
78 utakmica
26,9%
Domaćin dao 2+ gola
77 utakmica
32,5%
Gost dao 2+ gola
74 utakmice
36,5%
Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.
Prikaži kao tabeluSakrij tabelu
| Ishod | Period | Utakmice | Desilo se | Očekivano po kvotama | Razlika (p.p.) | Normalan raspon (± p.p.) | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pobede domaćina | Sezona | 78 | 38,5% | 36,8% | +1,6 | ±9,3 | Normalan raspon |
| Pobede domaćina | 30 dana | 27 | 44,4% | 29,9% | +14,6 | ±14,9 | Normalan raspon |
| Nerešeno | Sezona | 78 | 25,6% | 22,6% | +3,0 | ±9,2 | Normalan raspon |
| Nerešeno | 30 dana | 27 | 25,9% | 20,9% | +5,0 | ±15,2 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | Sezona | 78 | 35,9% | 40,5% | −4,6 | ±9,5 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | 30 dana | 27 | 29,6% | 49,2% | −19,6 | ±16,4 | Ređe od očekivanog |
| 3+ golova | Sezona | 78 | 48,7% | 49,9% | −1,2 | ±10,9 | Normalan raspon |
| 3+ golova | 30 dana | 27 | 40,7% | 52,6% | −11,9 | ±18,5 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | Sezona | 77 | 46,8% | 45,7% | +1,1 | ±11,0 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | 30 dana | 27 | 48,1% | 45,3% | +2,8 | ±18,5 | Normalan raspon |
| 4+ golova | Sezona | 77 | 29,9% | 28,0% | +1,9 | ±9,9 | Normalan raspon |
| 4+ golova | 30 dana | 27 | 14,8% | 30,1% | −15,3 | ±17,0 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | Sezona | 78 | 26,9% | 28,3% | −1,4 | ±9,3 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | 30 dana | 27 | 18,5% | 23,7% | −5,2 | ±14,8 | Normalan raspon |
| Nerešeno na poluvremenu | Sezona | 78 | 46,2% | 40,4% | +5,8 | ±10,8 | Normalan raspon |
| Nerešeno na poluvremenu | 30 dana | 27 | 63,0% | 38,5% | +24,4 | ±18,2 | Češće od očekivanog |
| Gost vodi na poluvremenu | Sezona | 78 | 26,9% | 31,3% | −4,4 | ±9,5 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | 30 dana | 27 | 18,5% | 37,7% | −19,2 | ±16,8 | Ređe od očekivanog |
| Domaćin dao 2+ gola | Sezona | 77 | 32,5% | 35,7% | −3,3 | ±9,8 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | 30 dana | 27 | 29,6% | 31,3% | −1,6 | ±16,0 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | Sezona | 74 | 36,5% | 39,8% | −3,3 | ±10,2 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | 30 dana | 27 | 25,9% | 46,8% | −20,8 | ±16,9 | Ređe od očekivanog |
Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.
O takmičenju Kup Portugala
Kup Portugala, poznat i kao Portugalski kup, je godišnje fudbalsko kup takmičenje u Portugalu. Učestvuju timovi svih nivoa portugalskog fudbala, od amaterskih klubova do timova iz najvišeg ranga. Kup Portugala ima bogatu istoriju i poznata je po dramatičnim utakmicama i neočekivanim pobedama.