1. Liga Jedan

Liga 1 Engleska Prognoze i Statistika

Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju Liga 1 Engleska — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.

Prognoze ažurirane: 1. novembar 2026.

Liga Jedan prognoze po marketu

Sezona 2026/2027 · Kolo 8 · Regularna sezona

Krajni Rezultat (1x2)

43%

Oba tima daju gol

45%

3+ ili 0-2 golova

51%

4+ ili 0-3 golova

76%

Rezultat (P1)

43%

Tačan rezultat

12%

Liga Jedan 2026/2027: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 43%, GG 45%, 0-2 / 3+ golova 51%, 0-3 / 4+ golova 76%, tačan rezultat 12%.

Liga 1 Engleska statistika u poređenju sa drugim ligama

Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.

Kako se čita

poslednjih 12 meseci · 548 utakmicarang 1 = najviše od 63 takmičenja

Mnogo kornera

Golova po utakmici

2.74

33. od 63

xG po utakmici

2.65

48. od 62

Kornera po utakmici

Pro

Kartona po utakmici

Pro

Uporedi sva takmičenja (63) →

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.

Liga 1 Engleska: statistika koja se izdvaja

Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.

Kako se čita

timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog tima
Beton
Bradford City7/10

Bradford City ne prima gol u 7 od poslednjih 10 (liga 26%).

Jurnjava za rezultatom
Cambridge United9/10

Cambridge United prima prvi gol u 9 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 46%).

Golovi na obe strane
Barnsley9/10

Barnsley: GG u 9 od poslednjih 10 (liga 55%).

Malo golova
Notts County2/10

Notts County: 3+ gola u samo 2 od poslednjih 10 (liga 54%).

Brz start
Huddersfield Town8/10

Huddersfield Town daje prvi gol u 8 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 46%).

Uvek pogađa
Wycombe Wanderers0/10

Wycombe Wanderers daje gol u svakoj od poslednjih 10 (liga 26%).

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).

Kako merimo →

Današnji Tipovi za Klađenje za Liga Jedan Engleska

Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.

· FT
Wycombe WanderersWycombe Wanderers2
ReadingReading2

Pobednik

1X 69%

GG*

Ne 50%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

Kraj meča

142%
X27%
231%

Tim — ukupno golova

<0.5>0.5<1.5>1.5
Wycombe Wanderers28%72%62%38%
Reading36%64%69%31%

Ukupno golova

<2.5>2.5<3.5>3.5
FT54%46%65%35%

Tačan Rezultat

1-1

12.4%

1-0

11.4%

0-0

9.0%

0-1

8.4%

2-1

8.4%

2-0

7.7%

1-2

7.1%

· FT
Stockport CountyStockport County1
Peterborough UnitedPeterborough United0

Pobednik

1 54%

GG*

Da 62%

Tačan Rezultat

1-1 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 62%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 50%

· FT
Plymouth ArgylePlymouth Argyle0
Burton AlbionBurton Albion1

Pobednik

1 52%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 57%

· FT
Cambridge UnitedCambridge United1
AFC WimbledonAFC Wimbledon1

Pobednik

1X 72%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

· FT
ReadingReading1
Bradford CityBradford City1

Pobednik

12 75%

GG*

Da 59%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 56%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 57%

· FT
Leyton OrientLeyton Orient0
Plymouth ArgylePlymouth Argyle2

Pobednik

X2 68%

GG*

Da 62%

Tačan Rezultat

1-1 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 64%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 51%

· FT
Burton AlbionBurton Albion1
Huddersfield TownHuddersfield Town3

Pobednik

12 73%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

BlackpoolBlackpool–
Leicester CityLeicester City–

Pobednik

X2 66%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 50%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

· FT
Oxford UnitedOxford United1
Stockport CountyStockport County0

Pobednik

X2 74%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

· FT
Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons4
BromleyBromley1

Pobednik

1 58%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 61%

· FT
Leicester CityLeicester City3
Wigan AthleticWigan Athletic0

Pobednik

1 57%

GG*

Da 58%

Tačan Rezultat

1-1 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 54%

· FT
Sheffield WednesdaySheffield Wednesday1
Cambridge UnitedCambridge United1

Pobednik

12 71%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 58%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 69%

· FT
Luton TownLuton Town3
Doncaster RoversDoncaster Rovers1

Pobednik

1 56%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-0 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

· FT
Plymouth ArgylePlymouth Argyle0
ReadingReading0

Pobednik

12 75%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

· FT
Leyton OrientLeyton Orient3
Cambridge UnitedCambridge United0

Pobednik

X2 69%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

· FT
Bradford CityBradford City0
Huddersfield TownHuddersfield Town3

Pobednik

1X 68%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

· FT
Wycombe WanderersWycombe Wanderers2
Burton AlbionBurton Albion0

Pobednik

1 55%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 61%

· FT
Wigan AthleticWigan Athletic3
BromleyBromley2

Pobednik

1X 74%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

· FT
Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons6
Doncaster RoversDoncaster Rovers1

Pobednik

1 52%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 57%

· FT
Mansfield TownMansfield Town0
Notts CountyNotts County2

Pobednik

1 52%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

· FT
Stockport CountyStockport County2
AFC WimbledonAFC Wimbledon1

Pobednik

1 72%

GG*

Da 54%

Tačan Rezultat

2-0 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 66%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 53%

· FT
Peterborough UnitedPeterborough United0
Luton TownLuton Town2

Pobednik

X2 66%

GG*

Da 64%

Tačan Rezultat

1-1 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 64%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

više 51%

· FT
Leicester CityLeicester City2
StevenageStevenage2

Pobednik

1X 74%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

· FT
BarnsleyBarnsley1
Oxford UnitedOxford United1

Pobednik

X2 65%

GG*

Da 57%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

· FT
Sheffield WednesdaySheffield Wednesday1
BlackpoolBlackpool1

Pobednik

1 52%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

Huddersfield TownHuddersfield Town–
Luton TownLuton Town–

Pobednik

1X 73%

GG*

Da 59%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 58%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 55%

Wycombe WanderersWycombe Wanderers–
Huddersfield TownHuddersfield Town–

Pobednik

12 74%

GG*

Da 60%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 57%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 56%

StevenageStevenage–
Mansfield TownMansfield Town–

Pobednik

12 74%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 61%

Sheffield WednesdaySheffield Wednesday–
Plymouth ArgylePlymouth Argyle–

Pobednik

X2 68%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

Wigan AthleticWigan Athletic–
BarnsleyBarnsley–

Pobednik

1X 70%

GG*

Da 59%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 56%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 56%

Stockport CountyStockport County–
ReadingReading–

Pobednik

1 59%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

Luton TownLuton Town–
Cambridge UnitedCambridge United–

Pobednik

1 51%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

Leicester CityLeicester City–
Bradford CityBradford City–

Pobednik

1X 67%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

Peterborough UnitedPeterborough United–
Oxford UnitedOxford United–

Pobednik

12 75%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

Milton Keynes DonsMilton Keynes Dons–
Burton AlbionBurton Albion–

Pobednik

1 57%

GG*

Da 50%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)

*GG - Oba tima daju gol

Liga 1 Engleska napad vs odbrana: stvorene i dozvoljene šanse

Šanse koje svaki tim stvara i dozvoljava po utakmici, merene našim xG modelom.

Kako se čita

svaki grb je jedan tim · dodirni grb za detaljeprosek lige (Liga 1 Engleska) · 1.45 xG, 1.42 xGAposlednjih 10 utakmica svakog tima
Dodirni grb da vidiš brojke tima

↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)

Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →

Timovi po poljima· 24
Dobar napad, dobra odbrana
Dobar napad, slaba odbrana
Slab napad, dobra odbrana
Slab napad, slaba odbrana

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.

Kako merimo →

Liga 1 Engleska: rezultati naspram kvota

Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana

Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju Liga 1 Engleska ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.

Kako se čita

šta su očekivale završne kvotenormalan raspon: čista slučajnost ovde završi 19 puta od 20razlika u odnosu na kvote, u procentnim poenimarazlika van normalnog rasponadebela traka: Sezona · tanka traka: 30 dana
◀ ređe −15 očekivano po kvotama+15 češće ▶

Pobede domaćina

42,2%

Sezona (154) · 42,2% naspram 44,0%Normalan raspon
30 dana (67) · 52,2% naspram 45,2%Normalan raspon

Nerešeno

28,6%

Sezona (154) · 28,6% naspram 25,5%Normalan raspon
30 dana (67) · 22,4% naspram 24,3%Normalan raspon

Pobede gostiju

29,2%

Sezona (154) · 29,2% naspram 30,5%Normalan raspon
30 dana (67) · 25,4% naspram 30,5%Normalan raspon

3+ golova

53,9%

Sezona (154) · 53,9% naspram 54,8%Normalan raspon
30 dana (67) · 53,7% naspram 56,9%Normalan raspon

Oba tima dala gol (GG)

57,1%

Sezona (154) · 57,1% naspram 56,5%Normalan raspon
30 dana (67) · 53,7% naspram 56,9%Normalan raspon
Prikaži još tržišta (6)

4+ golova

30,5%

Sezona (154) · 30,5% naspram 33,1%Normalan raspon
30 dana (67) · 26,9% naspram 35,1%Normalan raspon

Domaćin vodi na poluvremenu

32,5%

Sezona (154) · 32,5% naspram 33,9%Normalan raspon
30 dana (67) · 38,8% naspram 35,1%Normalan raspon

Nerešeno na poluvremenu

40,3%

Sezona (154) · 40,3% naspram 40,4%Normalan raspon
30 dana (67) · 34,3% naspram 39,3%Normalan raspon

Gost vodi na poluvremenu

27,3%

Sezona (154) · 27,3% naspram 25,7%Normalan raspon
30 dana (67) · 26,9% naspram 25,6%Normalan raspon

Domaćin dao 2+ gola

46,1%

Sezona (154) · 46,1% naspram 46,6%Normalan raspon
30 dana (67) · 49,3% naspram 48,7%Normalan raspon

Gost dao 2+ gola

35,1%

Sezona (154) · 35,1% naspram 36,4%Normalan raspon
30 dana (67) · 31,3% naspram 37,1%Normalan raspon

Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.

Prikaži kao tabelu
Liga 1 Engleska, sezona 2026/2027: rezultati naspram završnih kvota
IshodPeriodUtakmiceDesilo seOčekivano po kvotamaRazlika (p.p.)Normalan raspon (± p.p.)Ocena
Pobede domaćinaSezona15442,2%44,0%−1,8±7,6Normalan raspon
Pobede domaćina30 dana6752,2%45,2%+7,0±11,3Normalan raspon
NerešenoSezona15428,6%25,5%+3,1±6,9Normalan raspon
Nerešeno30 dana6722,4%24,3%−1,9±10,2Normalan raspon
Pobede gostijuSezona15429,2%30,5%−1,3±7,0Normalan raspon
Pobede gostiju30 dana6725,4%30,5%−5,1±10,5Normalan raspon
3+ golovaSezona15453,9%54,8%−0,9±7,8Normalan raspon
3+ golova30 dana6753,7%56,9%−3,2±11,8Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)Sezona15457,1%56,5%+0,6±7,8Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)30 dana6753,7%56,9%−3,2±11,8Normalan raspon
4+ golovaSezona15430,5%33,1%−2,6±7,4Normalan raspon
4+ golova30 dana6726,9%35,1%−8,3±11,3Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenuSezona15432,5%33,9%−1,5±7,4Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenu30 dana6738,8%35,1%+3,7±11,2Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenuSezona15440,3%40,4%−0,1±7,7Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenu30 dana6734,3%39,3%−5,0±11,7Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenuSezona15427,3%25,7%+1,6±6,8Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenu30 dana6726,9%25,6%+1,2±10,2Normalan raspon
Domaćin dao 2+ golaSezona15446,1%46,6%−0,5±7,7Normalan raspon
Domaćin dao 2+ gola30 dana6749,3%48,7%+0,6±11,6Normalan raspon
Gost dao 2+ golaSezona15435,1%36,4%−1,3±7,4Normalan raspon
Gost dao 2+ gola30 dana6731,3%37,1%−5,7±11,2Normalan raspon

Liga 1 Engleska faktor sreće: poslednjih 10 utakmica

Timovi koji uzimaju više ili manje bodova nego što im šanse obično donose, mereno našim xG modelom.

Kako se čita

koliko šanse obično donesunormalan raspon (±4)van njega+4.8 = 5 bodova više nego što šanse obično donesu

Sreća ih prati1

  • Oxford United
    Oxford United
    +4.8

Peh2

  • Peterborough United
    Peterborough UnitedPromašeni ziceri · −5 golova
    −6.3
  • Barnsley
    BarnsleyPromašeni ziceri · −6 golova
    −5.4

Bodovi u skladu, ali promašeni ziceri: Bradford City (−7 golova), AFC Wimbledon (−4), Doncaster Rovers (−3), Stockport County (−3). Ubojit napad: Stevenage (+4), Wycombe Wanderers (+3).

U skladu sa šansama: Plymouth Argyle, Blackpool, Wigan Athletic, Leyton Orient, Sheffield Wednesday, Reading, Luton Town, Mansfield Town, Notts County, Milton Keynes Dons, Burton Albion, Huddersfield Town, Cambridge United, Bromley i Leicester City.

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.

Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.

Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.

Kako merimo →

Liga 1 Engleska prošle nedelje: pljačke i senzacije

Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.

Kako se čita

25. okt–1. nov · 17 utakmica · kvote: zatvaranje, bez marže

Bez pljački i senzacija (17 utakmica).

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.

Kako merimo →

Liga 1 Engleska Tabela

Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.

#TIM
OSBPNIGGRFORMA
1
Huddersfield TownHuddersfield Town
132884127:11+16
P
P
P
P
N
2
Stockport CountyStockport County
142682426:14+12
P
I
N
P
P
3
Oxford UnitedOxford United
122365120:11+9
N
P
N
P
N
4
Luton TownLuton Town
132372426:20+6
P
P
P
P
I
5
Plymouth ArgylePlymouth Argyle
142372521:19+2
N
P
I
I
P
Promocija
Plejof za Promociju
Ispadanje
OS=Odigrane Utakmice
B=Bodovi
P=Pobede
N=Nerešeno
I=Porazi
G=Golovi (Dati:Primljeni)
GR=Gol Razlika
FORMA=Poslednjih 5 Utakmica

Profil lige poredi takmičenje (Liga 1 Engleska) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Grafikon napad vs odbrana stavlja svaki tim u jedno od četiri polja: gore desno je tim koji stvara više i dozvoljava manje šansi od proseka lige. Faktor sreće pokazuje ko je uzeo više ili manje bodova od svojih šansi u poslednjih 10 utakmica, a Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.

Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.

O takmičenju Liga 1 Engleska

Liga Jedan je treći rang engleskog fudbalskog sistema. Poznata je po svojoj konkurentnosti i pruža platformu za klubove da razvijaju mlade talente. Mnogi perspektivni fudbaleri koriste Lige Jedan kao odskočnu dasku ka višim ligama. Liga sadrži kombinaciju istorijskih klubova i novih talenata.

Preporučeni Partneri

Rezultati Fudbalskih Utakmica Uživo