Al Gharafa prima prvi gol u 7 od 8 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 45%).
AFC Liga Šampiona Prognoze i Statistika
Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju AFC Liga Šampiona — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.
Prognoze ažurirane: 7. novembar 2026.
AFC Liga Šampiona Elite prognoze po marketu
Krajni Rezultat (1x2)
44%
PROSEČNA USPEŠNOST
Oba tima daju gol
57%
PROSEČNA USPEŠNOST
3+ ili 0-2 golova
55%
PROSEČNA USPEŠNOST
4+ ili 0-3 golova
68%
PROSEČNA USPEŠNOST
Rezultat (P1)
38%
PROSEČNA USPEŠNOST
Tačan rezultat
12%
PROSEČNA USPEŠNOST
AFC Liga Šampiona Elite tekuća: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 44%, GG 57%, 0-2 / 3+ golova 55%, 0-3 / 4+ golova 68%, tačan rezultat 12%.
AFC Liga Šampiona statistika u poređenju sa drugim ligama
Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.
Kako se čita
poslednjih 12 meseci · 130 utakmicarang 1 = najviše od 63 takmičenjaGolova po utakmici
2.83
25. od 63
xG po utakmici
2.76
41. od 62
Kornera po utakmici
Kartona po utakmici
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.
AFC Liga Šampiona: statistika koja se izdvaja
Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.
Kako se čita
timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog timaIzračunao MyGameOdds
Kako radi
Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).
Kako merimo →Trenutno nema dostupnih fudbalskih tipova za AFC Liga Šampiona Elite Azija
Trenutno nema predstojećih utakmica za AFC Liga Šampiona Elite ligu. Naše prognoze će uskoro biti dostupne. Pratite nas za najnovije analize i predikcije mečeva. Hvala vam na podršci!
AFC Liga Šampiona: rezultati naspram kvota
Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana
Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju AFC Liga Šampiona ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.
Kako se čita
Pobede domaćina
67 utakmica
46,3%
Nerešeno
67 utakmica
23,9%
Pobede gostiju
67 utakmica
29,9%
3+ golova
67 utakmica
55,2%
Oba tima dala gol (GG)
67 utakmica
56,7%
Prikaži još tržišta (6)Prikaži manje tržišta
4+ golova
67 utakmica
35,8%
Domaćin vodi na poluvremenu
67 utakmica
25,4%
Nerešeno na poluvremenu
67 utakmica
49,3%
Gost vodi na poluvremenu
67 utakmica
25,4%
Domaćin dao 2+ gola
67 utakmica
47,8%
Gost dao 2+ gola
67 utakmica
35,8%
Van normalnog raspona ove sezone: Domaćin vodi na poluvremenu 25,4% naspram očekivanih 36,3% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 20); Nerešeno na poluvremenu 49,3% naspram očekivanih 37,3% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 25).
Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.
Prikaži kao tabeluSakrij tabelu
| Ishod | Period | Utakmice | Desilo se | Očekivano po kvotama | Razlika (p.p.) | Normalan raspon (± p.p.) | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pobede domaćina | Sezona | 67 | 46,3% | 45,8% | +0,5 | ±10,7 | Normalan raspon |
| Pobede domaćina | 30 dana | 47 | 40,4% | 43,8% | −3,3 | ±12,7 | Normalan raspon |
| Nerešeno | Sezona | 67 | 23,9% | 21,4% | +2,4 | ±9,7 | Normalan raspon |
| Nerešeno | 30 dana | 47 | 25,5% | 21,4% | +4,1 | ±11,6 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | Sezona | 67 | 29,9% | 32,8% | −3,0 | ±10,2 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | 30 dana | 47 | 34,0% | 34,8% | −0,8 | ±12,3 | Normalan raspon |
| 3+ golova | Sezona | 67 | 55,2% | 59,4% | −4,1 | ±11,6 | Normalan raspon |
| 3+ golova | 30 dana | 47 | 53,2% | 60,2% | −7,0 | ±13,8 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | Sezona | 67 | 56,7% | 54,3% | +2,4 | ±11,8 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | 30 dana | 47 | 55,3% | 55,3% | 0,0 | ±14,1 | Normalan raspon |
| 4+ golova | Sezona | 67 | 35,8% | 38,1% | −2,3 | ±11,4 | Normalan raspon |
| 4+ golova | 30 dana | 47 | 38,3% | 38,9% | −0,6 | ±13,7 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | Sezona | 67 | 25,4% | 36,3% | −11,0 | ±10,9 | Ređe od očekivanog |
| Domaćin vodi na poluvremenu | 30 dana | 47 | 19,1% | 35,2% | −16,1 | ±12,9 | Ređe od očekivanog |
| Nerešeno na poluvremenu | Sezona | 67 | 49,3% | 37,3% | +12,0 | ±11,5 | Češće od očekivanog |
| Nerešeno na poluvremenu | 30 dana | 47 | 53,2% | 37,2% | +15,9 | ±13,8 | Češće od očekivanog |
| Gost vodi na poluvremenu | Sezona | 67 | 25,4% | 26,4% | −1,0 | ±10,0 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | 30 dana | 47 | 27,7% | 27,6% | +0,1 | ±12,2 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | Sezona | 67 | 47,8% | 48,5% | −0,8 | ±11,2 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | 30 dana | 47 | 46,8% | 48,0% | −1,2 | ±13,4 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | Sezona | 67 | 35,8% | 38,4% | −2,5 | ±10,9 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | 30 dana | 47 | 42,6% | 40,4% | +2,2 | ±13,1 | Normalan raspon |
AFC Liga Šampiona prošle nedelje: pljačke i senzacije
Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.
Kako se čita
31. okt–7. nov · 16 utakmica · kvote: zatvaranje, bez maržeBez pljački i senzacija (16 utakmica).
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.
Kako merimo →AFC Liga Šampiona Tabela
Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.
East
#TIM | OS | B | P | N | I | G | GR | FORMA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8:3 | +5 | P P P P |
2 | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 11:1 | +10 | N P P P |
3 | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 11:6 | +5 | N N P P |
4 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:3 | +5 | P N P I |
5 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 13:10 | +3 | P I N P |
Profil lige poredi takmičenje (AFC Liga Šampiona) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.
Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.
O takmičenju AFC Liga Šampiona
AFC Liga šampiona je najprestižnije klupsko fudbalsko takmičenje u Aziji. Učestvuju najbolji klubovi iz Azijske fudbalske konfederacije koji se bore za kontinentalnu slavu. AFC Liga šampiona je poznata po konkurentnim utakmicama i intenzivnim rivalstvima. Turnir pruža azijskim klubovima priliku da pokažu svoj talenat na međunarodnoj sceni.