Barnet: GG u 10 od poslednjih 10 (liga 52%).
Liga 2 Engleska Prognoze i Statistika
Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju Liga 2 Engleska — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.
Prognoze ažurirane: 15. oktobar 2026.
Liga Dva prognoze po marketu
Sezona 2026/2027 · Kolo 11 · Regularna sezona
Krajni Rezultat (1x2)
44%
PROSEČNA USPEŠNOST
Oba tima daju gol
47%
PROSEČNA USPEŠNOST
3+ ili 0-2 golova
57%
PROSEČNA USPEŠNOST
4+ ili 0-3 golova
74%
PROSEČNA USPEŠNOST
Rezultat (P1)
50%
PROSEČNA USPEŠNOST
Tačan rezultat
17%
PROSEČNA USPEŠNOST
Liga Dva 2026/2027: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 44%, GG 47%, 0-2 / 3+ golova 57%, 0-3 / 4+ golova 74%, tačan rezultat 17%.
Liga 2 Engleska statistika u poređenju sa drugim ligama
Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.
Kako se čita
poslednjih 12 meseci · 529 utakmicarang 1 = najviše od 63 takmičenjaGolova po utakmici
2.54
44. od 63
xG po utakmici
2.59
50. od 62
Kornera po utakmici
9.87
24. od 62
Kartona po utakmici
3.88
43. od 63
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.
Liga 2 Engleska: statistika koja se izdvaja
Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.
Kako se čita
timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog timaIzračunao MyGameOdds
Kako radi
Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).
Kako merimo →Današnji Tipovi za Klađenje za Liga Dva Engleska
Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.
Pobednik
12 73%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Kraj meča
Tim — ukupno golova
| <0.5 | >0.5 | <1.5 | >1.5 | |
|---|---|---|---|---|
| 28% | 72% | 61% | 39% | |
| 33% | 67% | 66% | 34% |
Ukupno golova
| <2.5 | >2.5 | <3.5 | >3.5 | |
|---|---|---|---|---|
| FT | 51% | 49% | 63% | 37% |
Tačan Rezultat
1-1
12.5%
1-0
9.8%
0-1
8.8%
2-1
8.4%
0-0
8.0%
1-2
7.7%
2-0
6.5%
Pobednik
1X 68%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 57%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 68%
Pobednik
1X 68%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 57%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 68%
Pobednik
X2 72%
GG*
Ne 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
X2 72%
GG*
Ne 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
1 60%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-0 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1 60%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-0 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
12 72%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
12 72%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
1X 74%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 52%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
1X 74%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 52%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
X2 66%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
X2 66%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1 56%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1 56%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1X 73%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 62%
Pobednik
1X 73%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 62%
Pobednik
1X 74%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 64%
Pobednik
1X 74%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 64%
Pobednik
1X 70%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
1X 70%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
1 65%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1 65%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 55%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1X 68%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
1X 68%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 63%
Pobednik
12 75%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
12 75%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 65%
Pobednik
1X 67%
GG*
Da 59%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1X 67%
GG*
Da 59%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1X 70%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
1X 70%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
12 71%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 14%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 58%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 68%
Pobednik
12 71%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 14%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 58%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 68%
Pobednik
12 71%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
12 71%
GG*
Da 50%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
1X 75%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 52%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 60%
Pobednik
1X 75%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 52%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 60%
Pobednik
X2 64%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
Pobednik
X2 64%
GG*
Da 57%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
Pobednik
12 76%
GG*
Da 62%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 59%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
12 76%
GG*
Da 62%
Tačan Rezultat
1-1 10%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 59%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 52%
Pobednik
1 65%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-0 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 58%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 56%
Pobednik
1 65%
GG*
Da 52%
Tačan Rezultat
1-0 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 58%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 56%
Pobednik
1X 71%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
1X 71%
GG*
Ne 51%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 67%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 64%
Pobednik
12 73%
GG*
Da 53%
Tačan Rezultat
1-1 13%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
manje 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 64%
Pobednik
1X 66%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1X 66%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 51%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 61%
Pobednik
1 65%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
1 65%
GG*
Da 51%
Tačan Rezultat
1-0 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 56%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 57%
Pobednik
X2 72%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 60%
Pobednik
X2 72%
GG*
Da 54%
Tačan Rezultat
1-1 12%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 53%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 60%
Pobednik
1X 73%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
Pobednik
1X 73%
GG*
Da 55%
Tačan Rezultat
1-1 11%
Ukupno golova (0-2 / 3+)
više 54%
Ukupno golova (0-3 / 4+)
manje 59%
*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)
*GG - Oba tima daju gol
Liga 2 Engleska napad vs odbrana: stvorene i dozvoljene šanse
Šanse koje svaki tim stvara i dozvoljava po utakmici, merene našim xG modelom.
Kako se čita
svaki grb je jedan tim · dodirni grb za detaljesvaki grb je jedan tim · pređi mišem preko grba za detaljeprosek lige (Liga 2 Engleska) · 1.34 xG, 1.34 xGAposlednjih 10 utakmica svakog tima↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)
























Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →
Timovi po poljima· 24
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.
Kako merimo →Liga 2 Engleska: rezultati naspram kvota
Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana
Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju Liga 2 Engleska ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.
Kako se čita
Pobede domaćina
114 utakmica
48,2%
Nerešeno
114 utakmica
35,1%
Pobede gostiju
114 utakmica
16,7%
3+ golova
114 utakmica
43,0%
Oba tima dala gol (GG)
114 utakmica
52,6%
Prikaži još tržišta (6)Prikaži manje tržišta
4+ golova
114 utakmica
26,3%
Domaćin vodi na poluvremenu
114 utakmica
34,2%
Nerešeno na poluvremenu
114 utakmica
48,2%
Gost vodi na poluvremenu
114 utakmica
17,5%
Domaćin dao 2+ gola
114 utakmica
45,6%
Gost dao 2+ gola
114 utakmica
27,2%
Van normalnog raspona ove sezone: Nerešeno 35,1% naspram očekivanih 26,5% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 30); Pobede gostiju 16,7% naspram očekivanih 30,7% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je 1 od 1.000 ili manja).
Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.
Prikaži kao tabeluSakrij tabelu
| Ishod | Period | Utakmice | Desilo se | Očekivano po kvotama | Razlika (p.p.) | Normalan raspon (± p.p.) | Ocena |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pobede domaćina | Sezona | 114 | 48,2% | 42,9% | +5,4 | ±8,8 | Normalan raspon |
| Pobede domaćina | 30 dana | 42 | 45,2% | 43,2% | +2,0 | ±14,5 | Normalan raspon |
| Nerešeno | Sezona | 114 | 35,1% | 26,5% | +8,6 | ±8,1 | Češće od očekivanog |
| Nerešeno | 30 dana | 42 | 33,3% | 26,1% | +7,2 | ±13,3 | Normalan raspon |
| Pobede gostiju | Sezona | 114 | 16,7% | 30,7% | −14,0 | ±8,3 | Ređe od očekivanog |
| Pobede gostiju | 30 dana | 42 | 21,4% | 30,7% | −9,3 | ±13,6 | Normalan raspon |
| 3+ golova | Sezona | 114 | 43,0% | 51,2% | −8,2 | ±9,1 | Normalan raspon |
| 3+ golova | 30 dana | 42 | 33,3% | 52,7% | −19,4 | ±15,0 | Ređe od očekivanog |
| Oba tima dala gol (GG) | Sezona | 114 | 52,6% | 54,7% | −2,1 | ±9,1 | Normalan raspon |
| Oba tima dala gol (GG) | 30 dana | 42 | 47,6% | 55,6% | −8,0 | ±15,0 | Normalan raspon |
| 4+ golova | Sezona | 114 | 26,3% | 29,5% | −3,2 | ±8,3 | Normalan raspon |
| 4+ golova | 30 dana | 42 | 19,0% | 31,0% | −12,0 | ±13,9 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | Sezona | 114 | 34,2% | 32,9% | +1,3 | ±8,5 | Normalan raspon |
| Domaćin vodi na poluvremenu | 30 dana | 42 | 23,8% | 33,5% | −9,6 | ±14,1 | Normalan raspon |
| Nerešeno na poluvremenu | Sezona | 114 | 48,2% | 41,9% | +6,4 | ±9,0 | Normalan raspon |
| Nerešeno na poluvremenu | 30 dana | 42 | 64,3% | 41,2% | +23,1 | ±14,9 | Češće od očekivanog |
| Gost vodi na poluvremenu | Sezona | 114 | 17,5% | 25,3% | −7,7 | ±7,9 | Normalan raspon |
| Gost vodi na poluvremenu | 30 dana | 42 | 11,9% | 25,3% | −13,4 | ±13,0 | Ređe od očekivanog |
| Domaćin dao 2+ gola | Sezona | 114 | 45,6% | 43,8% | +1,8 | ±9,0 | Normalan raspon |
| Domaćin dao 2+ gola | 30 dana | 42 | 33,3% | 45,4% | −12,1 | ±14,8 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | Sezona | 114 | 27,2% | 34,3% | −7,1 | ±8,6 | Normalan raspon |
| Gost dao 2+ gola | 30 dana | 42 | 21,4% | 35,0% | −13,5 | ±14,2 | Normalan raspon |
Liga 2 Engleska faktor sreće: poslednjih 10 utakmica
Timovi koji uzimaju više ili manje bodova nego što im šanse obično donose, mereno našim xG modelom.
Kako se čita
koliko šanse obično donesunormalan raspon (±4)van njega+6.5 = 7 bodova više nego što šanse obično donesuSreća ih prati5
Crewe Alexandra+6.5
RochdaleUbojit napad · +3 gola+6.0
BarnetUbojit napad · +9 golova+5.8
Cheltenham TownUbojit napad · +6 golova+5.5
GillinghamUbojit napad · +4 gola+4.2
Peh5
Crawley Town−5.0
Oldham Athletic−4.8
Grimsby TownPromašeni ziceri · −4 gola−4.2
Port Vale8 od 10 utakmicaPromašeni ziceri · −6 golova−4.2
ChesterfieldPromašeni ziceri · −4 gola−4.1
Bodovi u skladu, ali promašeni ziceri: Exeter City (−5 golova), Northampton Town (−4, 8 utakmica), Fleetwood Town (−3), Shrewsbury Town (−3). Ubojit napad: Newport County (+3).
U skladu sa šansama: Walsall, Swindon Town, Salford City, Colchester United, Tranmere Rovers, York City, Bristol Rovers, Accrington Stanley i Rotherham United.
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.
Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.
Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.
Kako merimo →Liga 2 Engleska prošle nedelje: pljačke i senzacije
Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.
Kako se čita
8. okt–15. okt · 12 utakmica · kvote: zatvaranje, bez maržeBez pljački i senzacija (12 utakmica).
Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model
Kako radi
Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.
Kako merimo →Liga 2 Engleska Tabela
Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.
#TIM | OS | B | P | N | I | G | GR | FORMA |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 15:10 | +5 | P P P P N |
2 | 8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 20:11 | +9 | P P P N N |
3 | 10 | 18 | 4 | 6 | 0 | 12:7 | +5 | P P N N N |
4 | 10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 15:10 | +5 | P N I P P |
5 | 9 | 15 | 4 | 3 | 2 | 17:11 | +6 | N P I P N |
O takmičenju Liga 2 Engleska
Profil lige poredi takmičenje (Liga 2 Engleska) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Grafikon napad vs odbrana stavlja svaki tim u jedno od četiri polja: gore desno je tim koji stvara više i dozvoljava manje šansi od proseka lige. Faktor sreće pokazuje ko je uzeo više ili manje bodova od svojih šansi u poslednjih 10 utakmica, a Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.
Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.
Liga Dva je četvrti rang engleskog fudbalskog sistema. Poznata je po svojoj intenzivnoj konkurenciji i dramatičnim utakmicama. Klubovi Lige Dva često imaju jake veze sa zajednicom i vernu bazu navijača. Mnoge fudbalske legende su započele svoje karijere u ovoj ligi.