1. Liga Dva

Liga 2 Engleska Prognoze i Statistika

Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju Liga 2 Engleska — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.

Prognoze ažurirane: 7. novembar 2026.

Liga Dva prognoze po marketu

Sezona 2026/2027 · Kolo 9 · Regularna sezona

Krajni Rezultat (1x2)

46%

Oba tima daju gol

50%

3+ ili 0-2 golova

51%

4+ ili 0-3 golova

69%

Rezultat (P1)

43%

Tačan rezultat

16%

Liga Dva 2026/2027: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 46%, GG 50%, 0-2 / 3+ golova 51%, 0-3 / 4+ golova 69%, tačan rezultat 16%.

Liga 2 Engleska statistika u poređenju sa drugim ligama

Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.

Kako se čita

poslednjih 12 meseci · 553 utakmicerang 1 = najviše od 63 takmičenja

Golova po utakmici

2.59

42. od 63

xG po utakmici

2.62

50. od 62

Kornera po utakmici

Pro

Kartona po utakmici

Pro

Golovi, remiji, korneri i kartoni u svim takmičenjima (63): statistika liga →

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.

Liga 2 Engleska: statistika koja se izdvaja

Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.

Kako se čita

timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog tima
Malo golova
Northampton Town0/10

Northampton Town: nijedna od poslednjih 10 sa 3+ gola (liga 48%).

Golovi na obe strane
Barnet10/10

Barnet: GG u 10 od poslednjih 10 (liga 53%).

Tvrd orah
Accrington Stanley0/10

Accrington Stanley ne prima prvi gol ni u jednoj od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 46%).

Brz start
Salford City9/10

Salford City daje prvi gol u 9 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 46%).

Beton
Exeter City6/10

Exeter City ne prima gol u 6 od poslednjih 10 (liga 27%).

Podbacuje kao favorit
Oldham Athletic1/8

Oldham Athletic pobeđuje u samo 1 od 8 utakmica kao favorit (liga 49%).

Jalov napad
Swindon Town5/10

Swindon Town ne daje gol u 5 od poslednjih 10 (liga 27%).

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).

Kako merimo →

Današnji Tipovi za Klađenje za Liga Dva Engleska

Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.

· FT
ChesterfieldChesterfield4
Tranmere RoversTranmere Rovers2

Pobednik

1 52%

GG*

Ne 50%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

Kraj meča

152%
X25%
222%

Tim — ukupno golova

<0.5>0.5<1.5>1.5
Chesterfield22%78%53%47%
Tranmere Rovers43%57%77%23%

Ukupno golova

<2.5>2.5<3.5>3.5
FT53%47%64%36%

Tačan Rezultat

1-0

12.5%

1-1

11.8%

2-1

9.7%

2-0

9.7%

0-0

8.2%

0-1

7.4%

· FT
Salford CitySalford City1
Fleetwood TownFleetwood Town0

Pobednik

1 50%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 61%

· FT
RochdaleRochdale1
Swindon TownSwindon Town0

Pobednik

1 54%

GG*

Da 60%

Tačan Rezultat

1-1 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 61%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 51%

· FT
Grimsby TownGrimsby Town1
Shrewsbury TownShrewsbury Town2

Pobednik

1 57%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

· FT
GillinghamGillingham0
Newport CountyNewport County0

Pobednik

1X 68%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

· FT
Exeter CityExeter City1
Rotherham UnitedRotherham United0

Pobednik

12 73%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 66%

· FT
Crewe AlexandraCrewe Alexandra3
Bristol RoversBristol Rovers1

Pobednik

1X 69%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

· FT
Accrington StanleyAccrington Stanley2
Cheltenham TownCheltenham Town0

Pobednik

12 73%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 66%

· FT
BarnetBarnet3
York CityYork City1

Pobednik

1X 71%

GG*

Da 55%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 58%

· FT
Northampton TownNorthampton Town0
Oldham AthleticOldham Athletic1

Pobednik

1X 69%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

Exeter CityExeter City–
Cheltenham TownCheltenham Town–

Pobednik

1 55%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

RochdaleRochdale–
York CityYork City–

Pobednik

12 76%

GG*

Da 60%

Tačan Rezultat

1-1 10%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 54%

Port ValePort Vale–
Accrington StanleyAccrington Stanley–

Pobednik

1X 77%

GG*

Ne 53%

Tačan Rezultat

1-0 14%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 58%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 68%

Salford CitySalford City–
Northampton TownNorthampton Town–

Pobednik

1 61%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 50%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

Bristol RoversBristol Rovers–
ChesterfieldChesterfield–

Pobednik

1X 66%

GG*

Da 62%

Tačan Rezultat

1-1 11%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 60%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 52%

Crewe AlexandraCrewe Alexandra–
Newport CountyNewport County–

Pobednik

1 51%

GG*

Ne 51%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 66%

Colchester UnitedColchester United–
GillinghamGillingham–

Pobednik

1X 69%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 65%

Swindon TownSwindon Town–
Grimsby TownGrimsby Town–

Pobednik

12 74%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

Shrewsbury TownShrewsbury Town–
Oldham AthleticOldham Athletic–

Pobednik

12 73%

GG*

Da 54%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

WalsallWalsall–
BarnetBarnet–

Pobednik

X2 72%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 50%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

Fleetwood TownFleetwood Town–
Tranmere RoversTranmere Rovers–

Pobednik

1X 74%

GG*

Ne 54%

Tačan Rezultat

1-0 14%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 69%

*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)

*GG - Oba tima daju gol

Liga 2 Engleska napad vs odbrana: stvorene i dozvoljene šanse

Šanse koje svaki tim stvara i dozvoljava po utakmici, merene našim xG modelom.

Kako se čita

svaki grb je jedan tim · dodirni grb za detaljeprosek lige (Liga 2 Engleska) · 1.34 xG, 1.36 xGAposlednjih 10 utakmica svakog tima
Dodirni grb da vidiš brojke tima

↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)

Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →

Timovi po poljima· 24
Dobar napad, dobra odbrana
Dobar napad, slaba odbrana
Slab napad, dobra odbrana
Slab napad, slaba odbrana

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.

Kako merimo →

Liga 2 Engleska: rezultati naspram kvota

Sezona 2026/2027 i poslednjih 30 dana

Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju Liga 2 Engleska ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.

Kako se čita

šta su očekivale završne kvotenormalan raspon: čista slučajnost ovde završi 19 puta od 20razlika u odnosu na kvote, u procentnim poenimarazlika van normalnog rasponadebela traka: Sezona · tanka traka: 30 dana
◀ ređe −20 očekivano po kvotama+20 češće ▶

Pobede domaćina

47,6%

Sezona (164) · 47,6% naspram 42,8%Normalan raspon
30 dana (62) · 40,3% naspram 42,2%Normalan raspon

Nerešeno

32,9%

Sezona (164) · 32,9% naspram 26,4%Normalan raspon
30 dana (62) · 30,6% naspram 26,3%Normalan raspon

Pobede gostiju

19,5%

Sezona (164) · 19,5% naspram 30,8%Ređe od očekivanog
30 dana (62) · 29,0% naspram 31,5%Normalan raspon

3+ golova

47,0%

Sezona (164) · 47,0% naspram 51,5%Normalan raspon
30 dana (62) · 50,0% naspram 52,0%Normalan raspon

Oba tima dala gol (GG)

57,9%

Sezona (164) · 57,9% naspram 54,7%Normalan raspon
30 dana (62) · 66,1% naspram 54,9%Normalan raspon
Prikaži još tržišta (6)

4+ golova

30,5%

Sezona (164) · 30,5% naspram 29,8%Normalan raspon
30 dana (62) · 37,1% naspram 30,5%Normalan raspon

Domaćin vodi na poluvremenu

39,6%

Sezona (164) · 39,6% naspram 33,0%Normalan raspon
30 dana (62) · 46,8% naspram 32,9%Češće od očekivanog

Nerešeno na poluvremenu

42,1%

Sezona (164) · 42,1% naspram 41,7%Normalan raspon
30 dana (62) · 33,9% naspram 41,4%Normalan raspon

Gost vodi na poluvremenu

18,3%

Sezona (164) · 18,3% naspram 25,3%Ređe od očekivanog
30 dana (62) · 19,4% naspram 25,7%Normalan raspon

Domaćin dao 2+ gola

47,0%

Sezona (164) · 47,0% naspram 44,0%Normalan raspon
30 dana (62) · 41,9% naspram 44,2%Normalan raspon

Gost dao 2+ gola

29,3%

Sezona (164) · 29,3% naspram 34,7%Normalan raspon
30 dana (62) · 33,9% naspram 35,8%Normalan raspon

Van normalnog raspona ove sezone: Pobede gostiju 19,5% naspram očekivanih 30,8% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 760); Gost vodi na poluvremenu 18,3% naspram očekivanih 25,3% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 25).

Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.

Prikaži kao tabelu
Liga 2 Engleska, sezona 2026/2027: rezultati naspram završnih kvota
IshodPeriodUtakmiceDesilo seOčekivano po kvotamaRazlika (p.p.)Normalan raspon (± p.p.)Ocena
Pobede domaćinaSezona16447,6%42,8%+4,7±7,4Normalan raspon
Pobede domaćina30 dana6240,3%42,2%−1,9±11,9Normalan raspon
NerešenoSezona16432,9%26,4%+6,6±6,7Normalan raspon
Nerešeno30 dana6230,6%26,3%+4,4±10,9Normalan raspon
Pobede gostijuSezona16419,5%30,8%−11,3±6,9Ređe od očekivanog
Pobede gostiju30 dana6229,0%31,5%−2,5±11,2Normalan raspon
3+ golovaSezona16447,0%51,5%−4,5±7,6Normalan raspon
3+ golova30 dana6250,0%52,0%−2,0±12,4Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)Sezona16457,9%54,7%+3,2±7,6Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)30 dana6266,1%54,9%+11,2±12,3Normalan raspon
4+ golovaSezona16430,5%29,8%+0,7±7,0Normalan raspon
4+ golova30 dana6237,1%30,5%+6,6±11,4Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenuSezona16439,6%33,0%+6,6±7,1Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenu30 dana6246,8%32,9%+13,9±11,5Češće od očekivanog
Nerešeno na poluvremenuSezona16442,1%41,7%+0,3±7,5Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenu30 dana6233,9%41,4%−7,5±12,2Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenuSezona16418,3%25,3%−7,0±6,6Ređe od očekivanog
Gost vodi na poluvremenu30 dana6219,4%25,7%−6,4±10,7Normalan raspon
Domaćin dao 2+ golaSezona16447,0%44,0%+2,9±7,5Normalan raspon
Domaćin dao 2+ gola30 dana6241,9%44,2%−2,3±12,1Normalan raspon
Gost dao 2+ golaSezona16429,3%34,7%−5,4±7,2Normalan raspon
Gost dao 2+ gola30 dana6233,9%35,8%−1,9±11,7Normalan raspon

Liga 2 Engleska faktor sreće: poslednjih 10 utakmica

Timovi koji uzimaju više ili manje bodova nego što im šanse obično donose, mereno našim xG modelom.

Kako se čita

koliko šanse obično donesunormalan raspon (±4)van njega+10.8 = 11 bodova više nego što šanse obično donesu

Sreća ih prati5

  • Salford City
    Salford CityUbojit napad · +7 golova
    +10.8
  • Gillingham
    GillinghamUbojit napad · +7 golova
    +6.5
  • Cheltenham Town
    Cheltenham TownUbojit napad · +6 golova
    +6.0
  • Rochdale
    RochdaleUbojit napad · +4 gola
    +4.3
  • Crewe Alexandra
    Crewe AlexandraUbojit napad · +3 gola
    +4.1

Peh8

  • Oldham Athletic
    Oldham AthleticPromašeni ziceri · −7 golova
    −7.0
  • Colchester United
    Colchester UnitedPromašeni ziceri · −5 golova
    −6.7
  • Bristol Rovers
    Bristol RoversPromašeni ziceri · −6 golova
    −5.8
  • Fleetwood Town
    Fleetwood Town
    −5.3
  • Crawley Town
    Crawley Town
    −5.2
  • Grimsby Town
    Grimsby Town
    −5.0
  • Chesterfield
    Chesterfield
    −4.8
  • Rotherham United
    Rotherham United
    −4.3

Bodovi u skladu, ali promašeni ziceri: Exeter City (−5 golova), Port Vale (−3).

U skladu sa šansama: Walsall, Swindon Town, Accrington Stanley, Barnet, Tranmere Rovers, Newport County, Northampton Town, York City i Shrewsbury Town.

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.

Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.

Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.

Kako merimo →

Liga 2 Engleska prošle nedelje: pljačke i senzacije

Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.

Kako se čita

31. okt–7. nov · 10 utakmica · kvote: zatvaranje, bez marže

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.

Kako merimo →

Liga 2 Engleska Tabela

Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.

#TIM
OSBPNIGGRFORMA
1
Salford CitySalford City
1431101325:15+10
P
P
P
P
P
2
BarnetBarnet
132675128:18+10
N
P
N
I
P
3
WalsallWalsall
132257121:12+9
P
I
P
N
N
4
Crewe AlexandraCrewe Alexandra
142257217:170
N
I
I
P
P
5
Cheltenham TownCheltenham Town
142163523:25-2
I
P
P
I
I
Promocija
Plejof za Promociju
Ispadanje
OS=Odigrane Utakmice
B=Bodovi
P=Pobede
N=Nerešeno
I=Porazi
G=Golovi (Dati:Primljeni)
GR=Gol Razlika
FORMA=Poslednjih 5 Utakmica

Profil lige poredi takmičenje (Liga 2 Engleska) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Grafikon napad vs odbrana stavlja svaki tim u jedno od četiri polja: gore desno je tim koji stvara više i dozvoljava manje šansi od proseka lige. Faktor sreće pokazuje ko je uzeo više ili manje bodova od svojih šansi u poslednjih 10 utakmica, a Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.

Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.

O takmičenju Liga 2 Engleska

Liga Dva je četvrti rang engleskog fudbalskog sistema. Poznata je po svojoj intenzivnoj konkurenciji i dramatičnim utakmicama. Klubovi Lige Dva često imaju jake veze sa zajednicom i vernu bazu navijača. Mnoge fudbalske legende su započele svoje karijere u ovoj ligi.

Preporučeni Partneri

Rezultati Fudbalskih Utakmica Uživo