1. K-Liga Jedan

K-Liga 1 Prognoze i Statistika

Besplatne AI prognoze za svaku predstojeću utakmicu u takmičenju K-Liga 1 — verovatnoće za 1X2, GG/NG, Više/Manje golova i tačan rezultat.

Prognoze ažurirane: 17. oktobar 2026.

K-Liga Jedan prognoze po marketu

Sezona 2026 · Kolo 32 · Regularna sezona

Krajni Rezultat (1x2)

41%

Oba tima daju gol

47%

3+ ili 0-2 golova

45%

4+ ili 0-3 golova

72%

Rezultat (P1)

55%

Tačan rezultat

11%

K-Liga Jedan 2026: tačnost naših prognoza u poslednjih 100 utakmica: 1X2 41%, GG 47%, 0-2 / 3+ golova 45%, 0-3 / 4+ golova 72%, tačan rezultat 11%.

K-Liga 1 statistika u poređenju sa drugim ligama

Kako se ovo takmičenje rangira među ligama i kupovima koje pratimo po golovima, šansama (xG), kornerima i kartonima.

Kako se čita

poslednjih 12 meseci · 222 utakmicerang 1 = najviše od 63 takmičenja

Tvrde utakmiceGosti prolazeMnogo remija

Golova po utakmici

2.45

52. od 63

xG po utakmici

2.56

53. od 62

Kornera po utakmici

Pro · besplatno za sada

8.7

61. od 62

Kartona po utakmici

Pro · besplatno za sada

3.8

48. od 63

Uporedi sva takmičenja (63) →

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Koristimo utakmice lige iz poslednjih 12 meseci, bez kvalifikacija, i rangiramo je među ligama i klupskim takmičenjima sa 50 ili više utakmica u tom periodu (63 takmičenja; 1 = najviše). Oznaka znači da je liga u gornjoj petini po golovima, pobedama domaćina ili gostiju, nerešenim ishodima, kartonima ili kornerima, ili u donjoj petini po golovima. xG je naša procena šansi u svakoj utakmici na osnovu udaraca.

K-Liga 1: statistika koja se izdvaja

Timovi koji najviše odstupaju u poslednjih 10 utakmica.

Kako se čita

timprosek ligeposlednjih 10 utakmica svakog tima
Puno golova
Daejeon Citizen9/10

Daejeon Citizen: 3+ gola u 9 od poslednjih 10 (liga 45%).

Jalov napad
Pohang Steelers6/10

Pohang Steelers ne daje gol u 6 od poslednjih 10 (liga 29%).

Pouzdan favorit
Seoul7/10

Seoul pobeđuje u 7 od 10 utakmica kao favorit (liga 43%).

Jurnjava za rezultatom
Gwangju7/10

Gwangju prima prvi gol u 7 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 45%).

Spor start
Gangwon2/10

Gangwon daje prvi gol u samo 2 od 10 skorašnjih utakmica sa minutima golova (liga 45%).

Beton
Sangju Sangmu5/10

Sangju Sangmu ne prima gol u 5 od poslednjih 10 (liga 29%).

Golovi na obe strane
Jeonbuk Motors7/10

Jeonbuk Motors: GG u 7 od poslednjih 10 (liga 52%).

Izračunao MyGameOdds

Kako radi

Za svaku statistiku prikazujemo samo jedan tim — onaj koji najviše odskače od proseka lige. Da bi ušao u izbor, tim mora da ima bar 6 utakmica i da bude primetno iznad ili ispod proseka lige (bar jedna standardna devijacija).

Kako merimo →

Današnji Tipovi za Klađenje za K-Liga Jedan Južna Koreja

Besplatne prognoze za današnje utakmice: 1X2, GG/NG, više/manje golova i tačan rezultat.

· FT
UlsanUlsan2
Bucheon 1995Bucheon 19951

Pobednik

1 53%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-0 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

Kraj meča

153%
X25%
222%

Tim — ukupno golova

<0.5>0.5<1.5>1.5
Ulsan20%80%53%47%
Bucheon 199542%58%76%24%

Ukupno golova

<2.5>2.5<3.5>3.5
FT51%49%64%36%

Tačan Rezultat

1-0

12.7%

1-1

11.8%

2-1

10.7%

2-0

9.0%

0-0

7.5%

0-1

7.1%

1-2

6.1%

Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors–
Jeju UnitedJeju United–

Pobednik

1X 75%

GG*

Da 56%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 53%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 61%

Daejeon CitizenDaejeon Citizen–
GwangjuGwangju–

Pobednik

1 62%

GG*

Ne 50%

Tačan Rezultat

1-0 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

Pohang SteelersPohang Steelers–
AnyangAnyang–

Pobednik

12 72%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 64%

GangwonGangwon–
Incheon UnitedIncheon United–

Pobednik

1X 72%

GG*

Ne 52%

Tačan Rezultat

1-1 14%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 59%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 70%

SeoulSeoul–
Sangju SangmuSangju Sangmu–

Pobednik

1X 71%

GG*

Da 54%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

SeoulSeoul–
GangwonGangwon–

Pobednik

1X 75%

GG*

Da 53%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 51%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 63%

Incheon UnitedIncheon United–
Jeju UnitedJeju United–

Pobednik

1X 72%

GG*

Da 51%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 66%

Sangju SangmuSangju Sangmu–
Daejeon CitizenDaejeon Citizen–

Pobednik

X2 69%

GG*

Da 57%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 54%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 59%

Bucheon 1995Bucheon 1995–
GwangjuGwangju–

Pobednik

12 71%

GG*

Da 52%

Tačan Rezultat

1-1 13%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

manje 55%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 66%

AnyangAnyang–
Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors–

Pobednik

2 54%

GG*

Da 54%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 62%

UlsanUlsan–
Pohang SteelersPohang Steelers–

Pobednik

1X 74%

GG*

Da 57%

Tačan Rezultat

1-1 12%

Ukupno golova (0-2 / 3+)

više 52%

Ukupno golova (0-3 / 4+)

manje 60%

*Verovatnoća svakog predviđenog ishoda je izražena u procente (%)

*GG - Oba tima daju gol

K-Liga 1 napad vs odbrana: stvorene i dozvoljene šanse

Šanse koje svaki tim stvara i dozvoljava po utakmici, merene našim xG modelom.

Kako se čita

svaki grb je jedan tim · dodirni grb za detaljeprosek lige (K-Liga 1) · 1.33 xG, 1.33 xGAposlednjih 10 utakmica svakog tima
Dodirni grb da vidiš brojke tima

↑ Manje dozvoljenih šansi (xGA po utakmici)

Više stvorenih šansi (xG po utakmici) →

Timovi po poljima· 12
Dobar napad, dobra odbrana
Dobar napad, slaba odbrana
Slab napad, dobra odbrana
Slab napad, slaba odbrana

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

xG je naša procena koliko golova su šanse tima vredele, na osnovu udaraca u svakoj utakmici; xGA je isto za šanse koje je dozvolio. Isprekidane linije su prosek prikazanih timova. Tim blizu linije je otprilike na proseku. Timovi sa manje od 5 utakmica ovde još nisu na grafikonu.

Kako merimo →

K-Liga 1: rezultati naspram kvota

Sezona 2026 i poslednjih 30 dana

Koliko se često koji ishod dešavao u takmičenju K-Liga 1 ove sezone (debela traka) i u poslednjih 30 dana (tanka traka), u poređenju sa onim što su predviđale završne kvote kladionica. U poslednjih 30 dana ima manje utakmica, pa je normalan raspon širi i veća odstupanja su tu normalna. Ovo nije tačnost naših prognoza.

Kako se čita

šta su očekivale završne kvotenormalan raspon: čista slučajnost ovde završi 19 puta od 20razlika u odnosu na kvote, u procentnim poenimarazlika van normalnog rasponadebela traka: Sezona · tanka traka: 30 dana
◀ ređe −30 očekivano po kvotama+30 češće ▶

Pobede domaćina

31,7%

Sezona (186) · 31,7% naspram 38,9%Ređe od očekivanog
30 dana (13) · 53,8% naspram 38,9%Normalan raspon

Nerešeno

32,8%

Sezona (186) · 32,8% naspram 27,6%Normalan raspon
30 dana (13) · 23,1% naspram 26,1%Normalan raspon

Pobede gostiju

35,5%

Sezona (186) · 35,5% naspram 33,5%Normalan raspon
30 dana (13) · 23,1% naspram 35,0%Normalan raspon

3+ golova

45,7%

Sezona (186) · 45,7% naspram 45,0%Normalan raspon
30 dana (13) · 53,8% naspram 48,7%Normalan raspon

Oba tima dala gol (GG)

52,7%

Sezona (186) · 52,7% naspram 49,2%Normalan raspon
30 dana (13) · 53,8% naspram 51,8%Normalan raspon
Prikaži još tržišta (6)

4+ golova

23,7%

Sezona (186) · 23,7% naspram 23,8%Normalan raspon
30 dana (13) · 15,4% naspram 27,1%Normalan raspon

Domaćin vodi na poluvremenu

19,4%

Sezona (186) · 19,4% naspram 29,9%Ređe od očekivanog
30 dana (13) · 30,8% naspram 30,6%Normalan raspon

Nerešeno na poluvremenu

51,1%

Sezona (186) · 51,1% naspram 44,1%Normalan raspon
30 dana (13) · 46,2% naspram 42,6%Normalan raspon

Gost vodi na poluvremenu

29,6%

Sezona (186) · 29,6% naspram 26,0%Normalan raspon
30 dana (13) · 23,1% naspram 26,8%Normalan raspon

Domaćin dao 2+ gola

33,9%

Sezona (186) · 33,9% naspram 37,1%Normalan raspon
30 dana (13) · 61,5% naspram 39,9%Normalan raspon

Gost dao 2+ gola

34,9%

Sezona (186) · 34,9% naspram 32,5%Normalan raspon
30 dana (13) · 23,1% naspram 34,5%Normalan raspon

Van normalnog raspona ove sezone: Pobede domaćina 31,7% naspram očekivanih 38,9% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 25); Domaćin vodi na poluvremenu 19,4% naspram očekivanih 29,9% (verovatnoća da se ovo slučajno desi je oko 1 od 710).

Prikazuje šta se desilo, ne šta sledi. Završne kvote jedne kladionice po utakmici, bez marže kladionice. Ažurira se svaki dan.

Prikaži kao tabelu
K-Liga 1, sezona 2026: rezultati naspram završnih kvota
IshodPeriodUtakmiceDesilo seOčekivano po kvotamaRazlika (p.p.)Normalan raspon (± p.p.)Ocena
Pobede domaćinaSezona18631,7%38,9%−7,2±6,7Ređe od očekivanog
Pobede domaćina30 dana1353,8%38,9%+15,0±25,3Normalan raspon
NerešenoSezona18632,8%27,6%+5,2±6,4Normalan raspon
Nerešeno30 dana1323,1%26,1%−3,0±23,8Normalan raspon
Pobede gostijuSezona18635,5%33,5%+2,0±6,5Normalan raspon
Pobede gostiju30 dana1323,1%35,0%−11,9±24,8Normalan raspon
3+ golovaSezona18645,7%45,0%+0,7±7,1Normalan raspon
3+ golova30 dana1353,8%48,7%+5,2±26,8Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)Sezona18652,7%49,2%+3,5±7,2Normalan raspon
Oba tima dala gol (GG)30 dana1353,8%51,8%+2,0±27,0Normalan raspon
4+ golovaSezona18623,7%23,8%−0,1±6,1Normalan raspon
4+ golova30 dana1315,4%27,1%−11,7±23,9Normalan raspon
Domaćin vodi na poluvremenuSezona18619,4%29,9%−10,5±6,5Ređe od očekivanog
Domaćin vodi na poluvremenu30 dana1330,8%30,6%+0,1±24,5Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenuSezona18651,1%44,1%+6,9±7,1Normalan raspon
Nerešeno na poluvremenu30 dana1346,2%42,6%+3,6±26,8Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenuSezona18629,6%26,0%+3,6±6,2Normalan raspon
Gost vodi na poluvremenu30 dana1323,1%26,8%−3,7±23,5Normalan raspon
Domaćin dao 2+ golaSezona18633,9%37,1%−3,3±6,8Normalan raspon
Domaćin dao 2+ gola30 dana1361,5%39,9%+21,6±25,9Normalan raspon
Gost dao 2+ golaSezona18634,9%32,5%+2,5±6,6Normalan raspon
Gost dao 2+ gola30 dana1323,1%34,5%−11,4±24,8Normalan raspon

K-Liga 1 faktor sreće: poslednjih 10 utakmica

Timovi koji uzimaju više ili manje bodova nego što im šanse obično donose, mereno našim xG modelom.

Kako se čita

koliko šanse obično donesunormalan raspon (±4)van njega+4.9 = 5 bodova više nego što šanse obično donesu

Sreća ih prati1

  • Jeju United
    Jeju United9 od 10 utakmica
    +4.9

Peh1

  • Jeonbuk Motors
    Jeonbuk MotorsPromašeni ziceri · −4 gola
    −5.0

Bodovi u skladu, ali promašeni ziceri: Sangju Sangmu (−4 gola). Ubojit napad: Daejeon Citizen (+7), Seoul (+3, 9 utakmica).

U skladu sa šansama: Ulsan, Pohang Steelers, Anyang, Incheon United, Bucheon 1995, Gangwon i Gwangju.

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Za svaku od poslednjih 10 utakmica tima računamo koliko bodova tim obično uzme iz utakmice sa takvim šansama (xG) za i protiv, saberemo ih i uporedimo sa bodovima koje je stvarno uzeo. Isto radimo i za golove. Jaki timovi često uzmu nešto više nego što im šanse kažu, pa svaki tim poredimo sa timovima slične snage u ovoj ligi: niko nije označen samo zato što je dobar.

Tim označavamo kad je razlika 4 boda ili više (ili 3 gola ili više). Ako neka utakmica nema xG, koristimo one koje imaju.

Da li to nešto znači? 85% timova koji su 4+ boda iznad svojih šansi uzelo je manje bodova u narednih 10 utakmica, a 83% timova koji su 4+ boda ispod uzelo je više. Kladionice već računaju da će se ove razlike izjednačiti, pa je ovo navijačko čitanje, ne prednost za klađenje.

Kako merimo →

K-Liga 1 prošle nedelje: pljačke i senzacije

Pljačke (pobedio je tim sa jasno manje šansi) i senzacije (ishodi kojima su zatvarajuće kvote davale manje od 20%) iz poslednjih 7 dana.

Kako se čita

10. okt–17. okt · 2 utakmice · kvote: zatvaranje, bez marže

Bez pljački i senzacija (2 utakmice).

Izračunao MyGameOdds · xG: naš sopstveni model

Kako radi

Pljačka: pobednik je imao bar 0.8 manje xG od poraženog (naš xG, na osnovu udaraca). Senzacija: ishod kome su kvote na zatvaranju davale manje od 20%, bez marže kladionice. U našim ligama oko 6% utakmica su pljačke, a oko 5% senzacije.

Kako merimo →

K-Liga 1 Tabela

Pogledajte trenutnu tabelu lige, pozicije timova, bodove i formu. Kliknite da vidite kompletan poredak sa detaljnim statistikama.

#TIM
OSBPNIGGRFORMA
1
SeoulSeoul
3165205658:26+32
P
I
P
I
P
2
UlsanUlsan
32501551250:45+5
P
I
I
P
P
3
GangwonGangwon
31461113738:28+10
P
N
I
N
N
4
Jeju UnitedJeju United
31461210936:31+5
I
P
N
P
N
5
Jeonbuk MotorsJeonbuk Motors
31441111939:30+9
I
N
I
N
P
Šampionska Runda
Runda za Ispadanje
OS=Odigrane Utakmice
B=Bodovi
P=Pobede
N=Nerešeno
I=Porazi
G=Golovi (Dati:Primljeni)
GR=Gol Razlika
FORMA=Poslednjih 5 Utakmica

Profil lige poredi takmičenje (K-Liga 1) sa ligama i kupovima koje rangiramo u poslednjih 12 meseci (63 takmičenja; rang 1 = najviše). Statistika koja se izdvaja bira najneobičnije brojke iz poslednjih 10 utakmica svakog tima. Grafikon napad vs odbrana stavlja svaki tim u jedno od četiri polja: gore desno je tim koji stvara više i dozvoljava manje šansi od proseka lige. Faktor sreće pokazuje ko je uzeo više ili manje bodova od svojih šansi u poslednjih 10 utakmica, a Prošle nedelje izdvaja pobede uz manje šansi i ishode kojima su kladionice davale manje od 20%.

Ovi podaci predstavljaju procenat tačnosti – broj puta kada naš AI model tačno predvidi ishod u poslednjih 100 utakmica lige. Što je bliže 100%, to je model precizniji. Korišćenjem naprednih tehnika mašinskog učenja i istorijskih podataka, naš AI model precizno predviđa ishode budućih fudbalskih utakmica uzimajući u obzir različite faktore kao što su forma tima, povrede igrača, međusobni dueli i još mnogo toga. Istražite naš traker rezultata prognoza za tačnost uživo, praćenje tačnosti po ligama za analizu po takmičenjima, ili performanse prognoza za uvide po timovima.

O takmičenju K-Liga 1

K Liga 1 je najviši rang profesionalnog fudbala u Južnoj Koreji. Sastoji se od 12 timova i funkcioniše po sistemu promocije i ispadanja. K Liga 1 je poznata po tehnički kvalitetnoj igri i disciplinovanoj taktici. Jeonbuk Hyundai Motors i FC Seoul su najuspešniji klubovi u istoriji lige.

Preporučeni Partneri

Rezultati Fudbalskih Utakmica Uživo